Mai névnapos
Ma 2018. December 16. Sunday,
Etelka, Aletta napja van.
Holnap Lázár napja lesz.

Nap kel: 07:32
Nap nyugszik: 15:55
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
Kareszmama - Komoly csapat.
levigepida - Első találkozás Karcsival,címeres mezt vis...
levigepida - Mártonka!a legnagyobb Tankós
levigepida - Ez már történelem!
levigepida - Marek,Rostin kapitánya!
levigepida - Tereza,még mielőtt felszívta az ipar...
levigepida - Első Rostin túra és verseny!
levigepida - Munka után,utolértem a csapatot!

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. szajcsi (22km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
181
174
198
198
189
207
199
H K Sze Cs P Szo
V

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 199 812
Tegnap: 207 1036
2 napja: 189 994

Összes látogató: 361711

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
A mai nap második nagy hőse, avagy a hekk és a "točený" Kozel... De hol is?

U.I. Barnuska, nagyon boldog Barnabás napot!!!FlowerCuppFlower
BringásMaMa

MaMa
A mai nap nagy eseménye-Várgesztes-SPARTAN.Shock És a nap hőse akire nagyon büszke vagyok!!!ClapTupFlower
BringásMaMa

levigepida
Sziasztok Bikerock!
Velence 10X most 5 kört síkerült teljesíteni...140 km..nekem bal térdem állt be,mondjuk elég kemény áttételt mentem..az új 53/39 ..élső 3 kört orás kört mentem...ez van..de fele így is megvolt!
Az elsőre azért vagyok nagyon büszke..mert a Magellan montival teljesítettem...ami mai nap-ig ritka..még 29 montival is csak pár kört mentek!Smile
Levigepida

ervin
Hajrá Levi!!!Bringás
Emlékszel, 2009-ben és 2010-ben? Velencei-tó.
Neked már akkor is meg volt a 10 tókör.Tup
Nekem mindkét alkalommal a 7. kör után bedurrant a bal achilles-ínam.
Már én is gondolkodtam a részvételen, de inkább ide megyek a majdnem szomszéd faluba népszerűsíteni a bringasportot.
Ha már nosztalgia, bakonyi Gázló TP nem érdekel valakit?
ervin

www.roverservis.sk
levigepida
Betárazva TesóGrin..reggel 4-kór ébresztő..ind le Velencére...6-kór kezdődik a műszakWinkBringás
Levigepida

rudee
Csao !

Levike sok sikert az Ôrülethez ,de én is kihagyom ...Jee Egyébként tisztelet a flúgosok előtt...Shock Hiába,mindenki szenved valamiben. Bugs
Viszont már ahogy hallom Mama nem szenved a hátfájásban ...Grin

Én is kihagyok nyáron sok-sok túrát,hiszen ahogy nézem a naptárt,eléggé be van táblázva. Velencei kempingbe például július 27-én tartunk autóval és ott leszünk vasárnapig. Bringát is viszünk,megtanítjuk Jolit tekerni. Tavaly már elég jól ment neki...Grin
Aki szeretne ott lenni, szívesen látjuk,oszt a pultnál talákozunk....Hilarious De komolyan. Kareszmama már jelezte,igaz Gitát még csak most tanítja sátorban aludni....LoL
Ma este esküvői partira megyek a Bástyába. Megnősült Mama gyógyítója...holnap gyógyulok,nem tekerek,csak délután Patra,ahová szintén hivatalosak vagyunk egy partira...
Mindenkinek szép nyarat,Levike neked kitartást!Tup

Long live...King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Az "őrült társasággal" egyet értekShock, a tíz kupicával szintén. ClapLegyen sok kupád Levike, de az egészségedre vigyázz,Nana mert ha valamit elrontasz, azt nehéz helyrehozni...Stress
Sok sikert!

u.i. Villanybringa Velence 10-re pótaksival olcsón kiadó!Csúfol
BringásMaMa

levigepida
Sok sikert a Tárgyaláshoz MaMa...de 10 kupicát kell innodLoL...én elszánt vagyok...legyen meg a 3-ik Kupa...abból iszom a peszgőtWink...van ismerősöm akinek már vagy 15 kupája vanShock..Örült TársaságHilarious
Levigepida

MaMa
Levike sok sikert a Velence 10-hezShock, de én nem látom az egésznek értelmétSad. Unalmas körözés a napon körbe körbeStress, én biztos inkább a 3as6árt választanámTup. Barna viszont jelezte, hogy érdekli a dologSarcasm. Beszélj vele. HilariousSzerintem még KáKá-t is megszólíthatnád.Csúfol Szerintem hármasban tekerni mégis csak jobb.Flower
Én a főzőkanalat fogom tekerni a bográcsban szombatonLoL, ugyanis V3-as találkozó lesz a MaMa-lakban.Clap Bős-Szímő-Újfalu kirándulási előzetes, melynek tárgyalásai a későéjjeli órakig is elnyúlhatnak...SörösMusicSörivó
Vasárnap nincs bringa,Nana egy kis fejfájásra meg jó a kutyaszőr...Sörivó
BringásMaMa

levigepida
Több infó...bvkk.hu
Levigepida

levigepida
2018.06.02 Szombat...Velence Tízszer!Grin...ott leszek..kezdés 6.00
Levigepida

Kareszmama
Sziti barátom nagyon boldog születésnapot kívánokClap
KareszMama.Kutya

MaMa
Jó bringázást!Hello
BringásMaMa

Barna
Holnapra van még két szabad helyem ,....irány CSÓVÁNYOS az új kilátóval / nem biztos, Mamától hallottam még tavaly SmileSmileSmile

rudee
Sziasztok!

Mama látom Farkasházy Tivadar és Réka rokonánál is jártatok ...Shock
Tetszenek a fotók...

Szóval fogcsikorgatva , de kinyögöm valahogy ,hogy én is jól éreztem magam. Az idő szuper, a hangulat fantasztikus a Menyország mágikus...Tup Soha rosszabb hétvégét - egyáltalán nem bánom Lukács 50-est,de a HBB koncertet sem...Kár,hogy a többiek nem jöttek,de atlán majd máskor...Angry
Mama,ide is lövök pár képe jó ? King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Na, a végére a bringa és a túra útvonal.Hello
BringásMaMa

MaMa
"Egész úton hazafelé" - avagy az út hazafelé.Hello
BringásMaMa

MaMa
Ez a hétvége nem csak a bringázásról szólt...Tup
BringásMaMa

MaMa
Ez a kép különkategóriában kerül ide, mert az egyik legszebb fotó és a legboldogabb pillanatot rögzíti a hétvégi akcióról...Hilarious Távozik a Góré...Bye(ezt nem én mondom, de hallom, amint mondja VALAKI...(fekete pólós)Csúfol)

u.i. nézd a visszatükröződést az autó oldalán. A Boss-tól az egész banda búcsúzott...Flower
BringásMaMa

MaMa
Na, még pár kép a zongorától a menyországból meg a Hotel *************-rólSaycheese
BringásMaMa

Ugrás a fórumra: