Mai névnapos
Ma 2019. February 19. Tuesday,
Zsuzsanna napja van.
Holnap Álmos, Aladár napja lesz.

Nap kel: 06:48
Nap nyugszik: 17:14
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
MaMa (30km)

Heti toplista:
1. MaMa (30km)

Havi toplista:
1. ricsi (196km)
2. MaMa (124km)
3. Barna (42.5km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
217
180
150
158
218
185
60
Sze Cs P Szo V H
K

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 60 207
Tegnap: 185 880
2 napja: 218 1085

Összes látogató: 373480

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
levigepida
Boldog névnapot kívánok Kádek MaMa Laci-nakClap,ifj Kádek Stupel Lacika és Szitási Laci-nak!
ClapSörivóSörös
Levigepida

Kareszmama
Rude tesó nagyon boldogat.Clap
KareszMama.Kutya

MaMa
Az ekecsi szépfiúnak,Shock annak a "jóképű srácnak" Stressaki az ütközetben már régen eltűnt, mint Petőfi a ködben,Hilarious nagyon sok boldogságot,Flower sok-sok "szerelmet"Inlove1, jó egészséget és felálló tehetséget még ötven felett isTup, hogy az elvárásoknak megfelelően tudjon teljesíteni, Sadszóval Tesó, boldog születésnapot kívánok.FlowerCuppFlower

u.i. nincs véletlenül ekecs környékén egy felesleges DESMAN-MONTHY 2018-as változat, mondjuk 29" méretben..?Hmm
BringásMaMa

MaMa
Levike, nagyon boldog Levente napot kíván a MaMa Family!FlowerTupCupp
BringásMaMa

levigepida
Gratulálok az ifj mérnők úrnak!SmileClapKing
Levigepida

MaMa
Laci fiamra nagyon büszke vagyok.Clap Ma nehezebb meccset teljesített,mint a SPARTAN! Clap
Az államvizsgát sikeresen teljesítve mérnök lett.Cupp
Gratulálok Stupikám!!!FlowerTupLoL
BringásMaMa

levigepida
MaMaLacinak külön gratula...hogy megtudott bírkozni Malomvölgyben,azzal a spártai hekke-lLoL...van étvágyamGrin..de még nekem is kemény feladat lett volna!Hilarious
Levigepida

levigepida
Gratulálok a Spártai hősöknek Dávid Szitási és Laci Kádek ifj!ClapTupKingKing
Levigepida

MaMa
A mai nap második nagy hőse, avagy a hekk és a "točený" Kozel... De hol is?

U.I. Barnuska, nagyon boldog Barnabás napot!!!FlowerCuppFlower
BringásMaMa

MaMa
A mai nap nagy eseménye-Várgesztes-SPARTAN.Shock És a nap hőse akire nagyon büszke vagyok!!!ClapTupFlower
BringásMaMa

levigepida
Sziasztok Bikerock!
Velence 10X most 5 kört síkerült teljesíteni...140 km..nekem bal térdem állt be,mondjuk elég kemény áttételt mentem..az új 53/39 ..élső 3 kört orás kört mentem...ez van..de fele így is megvolt!
Az elsőre azért vagyok nagyon büszke..mert a Magellan montival teljesítettem...ami mai nap-ig ritka..még 29 montival is csak pár kört mentek!Smile
Levigepida

ervin
Hajrá Levi!!!Bringás
Emlékszel, 2009-ben és 2010-ben? Velencei-tó.
Neked már akkor is meg volt a 10 tókör.Tup
Nekem mindkét alkalommal a 7. kör után bedurrant a bal achilles-ínam.
Már én is gondolkodtam a részvételen, de inkább ide megyek a majdnem szomszéd faluba népszerűsíteni a bringasportot.
Ha már nosztalgia, bakonyi Gázló TP nem érdekel valakit?
ervin

www.roverservis.sk
levigepida
Betárazva TesóGrin..reggel 4-kór ébresztő..ind le Velencére...6-kór kezdődik a műszakWinkBringás
Levigepida

rudee
Csao !

Levike sok sikert az Ôrülethez ,de én is kihagyom ...Jee Egyébként tisztelet a flúgosok előtt...Shock Hiába,mindenki szenved valamiben. Bugs
Viszont már ahogy hallom Mama nem szenved a hátfájásban ...Grin

Én is kihagyok nyáron sok-sok túrát,hiszen ahogy nézem a naptárt,eléggé be van táblázva. Velencei kempingbe például július 27-én tartunk autóval és ott leszünk vasárnapig. Bringát is viszünk,megtanítjuk Jolit tekerni. Tavaly már elég jól ment neki...Grin
Aki szeretne ott lenni, szívesen látjuk,oszt a pultnál talákozunk....Hilarious De komolyan. Kareszmama már jelezte,igaz Gitát még csak most tanítja sátorban aludni....LoL
Ma este esküvői partira megyek a Bástyába. Megnősült Mama gyógyítója...holnap gyógyulok,nem tekerek,csak délután Patra,ahová szintén hivatalosak vagyunk egy partira...
Mindenkinek szép nyarat,Levike neked kitartást!Tup

Long live...King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Az "őrült társasággal" egyet értekShock, a tíz kupicával szintén. ClapLegyen sok kupád Levike, de az egészségedre vigyázz,Nana mert ha valamit elrontasz, azt nehéz helyrehozni...Stress
Sok sikert!

u.i. Villanybringa Velence 10-re pótaksival olcsón kiadó!Csúfol
BringásMaMa

levigepida
Sok sikert a Tárgyaláshoz MaMa...de 10 kupicát kell innodLoL...én elszánt vagyok...legyen meg a 3-ik Kupa...abból iszom a peszgőtWink...van ismerősöm akinek már vagy 15 kupája vanShock..Örült TársaságHilarious
Levigepida

MaMa
Levike sok sikert a Velence 10-hezShock, de én nem látom az egésznek értelmétSad. Unalmas körözés a napon körbe körbeStress, én biztos inkább a 3as6árt választanámTup. Barna viszont jelezte, hogy érdekli a dologSarcasm. Beszélj vele. HilariousSzerintem még KáKá-t is megszólíthatnád.Csúfol Szerintem hármasban tekerni mégis csak jobb.Flower
Én a főzőkanalat fogom tekerni a bográcsban szombatonLoL, ugyanis V3-as találkozó lesz a MaMa-lakban.Clap Bős-Szímő-Újfalu kirándulási előzetes, melynek tárgyalásai a későéjjeli órakig is elnyúlhatnak...SörösMusicSörivó
Vasárnap nincs bringa,Nana egy kis fejfájásra meg jó a kutyaszőr...Sörivó
BringásMaMa

levigepida
Több infó...bvkk.hu
Levigepida

levigepida
2018.06.02 Szombat...Velence Tízszer!Grin...ott leszek..kezdés 6.00
Levigepida

Kareszmama
Sziti barátom nagyon boldog születésnapot kívánokClap
KareszMama.Kutya

Ugrás a fórumra: