Mai névnapos
Ma 2020. November 29. Sunday,
Taksony napja van.
Holnap András, Andor napja lesz.

Nap kel: 07:15
Nap nyugszik: 15:57
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (141km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
136
110
159
144
112
100
49
H K Sze Cs P Szo
V

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 49 172
Tegnap: 100 282
2 napja: 112 276

Összes látogató: 480156

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Jó hír viszont, hogy alakul a Dunatöltés!!!LoL Remélem nemsokára jön az aszfalt, aztán Barnikám veszélyben lesz a "Sörgödör" Bősön...SörösSörivó
BringásMaMa

MaMa
Szóval, nagyon boldog vagyok,Tup hogy itt élhetek SzlovákiábanSarcasm. Ugyanis, nagyon boldog jövő köszönt ránk nemsokára.Frown Nézem a TV-t, olvasom az újságot, hallgatom a rádiót, és hallgatom ezt a sok idétlen és ütődött politikust.Sad Évekig semmi, csak lopás, meg korrupció, Shockmost meg pár nappal a választások előtt, hatalmas igéretek,Clap nyugdíjemelésekClap, meg családi pótlék duplára emelések,Clap aminek a "római" családok örülnek a legjobban,LoL meg ingyen ez meg az...Shock Hát igen kisamerika vagyunk, ígérgetünk, osztogatunk, igaz, hogy nincs miből, de jól hangzik.Tup A legszomorúbb viszont az, mikor a két magyar marja egymást...Angryvagyis inkább az egyik a másikat...Finger Ez már dühítő, vagy inkább undorító.Sad
Ez volt a politikai ötperc.Hilarious Holnapután moratórium van, vége a politikának. ClapReméljük a szlovák kollégák jól döntenek, és ez a rossz "Irány"FingerFingerFinger végre jó irányba fordul,LoL ezek meg a süllyesztőbe kerülnek.Stress És remélem, a magyarok is jól döntenek,Tup Bridge, vagy az összefogás..? Hát nem tom.HmmBye

u.i. csak tunnám, hogy ki fog itt kórmányozni...Shockfingom nincsHilarious
Szerkesztette: MaMa - 2020. February 25. 21:41
BringásMaMa

MaMa
No várjá csak haver!!!!Angry A motorkát is tekerni kell!!!Bugs és nem is olyan könnyű!!!Nana főleg, ha kifogy a batri...Shock
Igornak igaza, van.Tup Nincs még tavasz..., be kell öltözni.CsúfolHilariousClap
BringásMaMa

Barna
Igor is csak egy carbonos 29-es bringát vett amit tekerni kellSad Tekerte is , de mire Nyáradra értunk csavarni lehetett a ruháját Sad. Na igen akin 15 C-ban két tepláki van
meg a hátán egy 20 kg-os batyu amiben még 1 tepláki "súprava" volt. Az esokabátot
majdnem elfelejtettem!!!!!

MaMa
Állítólag aszfaltozni fognak,Sarcasm mi meg majd szurkolunk,Hilarious hogy úgy legyen.Frown Mindenesetre, az előkészületek megvannak.Hello

u.i. Bősön mindenki olyan gazdag?HmmHallom Igor is "motorkát" vett...Csúfol
BringásMaMa

Barna
Nagy szó ...elindultamSmile vagyis Igor rászedett, hogy már mozdulhatnánk, mivel új bringája van, ... nem is tudom hányadik egy év alatt Smile..szóval ha az idő is engedi
akkor elő a bringávalSmileSmileSmile

MaMa
Talán lesz (egyszer) aszfaltos bringaút, Komárom és Csicsó között...LoL Barnika, mikor látogatsz meg?Helpless A töltés jól járható.Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200216-csics.jpg dscn2483_stredn.jpg dscn2484_stredn.jpg dscn2485_stredn.jpg dscn2489_stredn.jpg dscn2492_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Ebben viszont, "tényleg semmi politika nem volt..."Nana. Volt viszont, szél,Shock sár,Shock jó útTup, rossz útStress, finom hekkSarcasm és három km kapacitásra apadt aksi...Frown
Szóval, jót mozogtam...TupHello
20200209_134441_stredn.jpg dscn2460_stredn.jpg dscn2461_stredn.jpg dscn2465_stredn.jpg dscn2466_stredn.jpg dscn2469_stredn.jpg dscn2480_stredn.jpg dscn2473_stredn_1.jpg dscn2481_stredn.jpg snmka_2.jpg

BringásMaMa

MaMa
"Mondtam én, hogy semmi politika nincs benne..."Hilarious mondta egyszer Hofi Géza...Clap
Nincs is...Grin

u.i.Remélem, ezeknek kampec lesz!!!TdownSadBugs
img-20200207-wa0001.jpg img-20200207-wa0000.jpg

BringásMaMa

MaMa
Tegnap 2020-as túratervezést tartottunk a bősi "Sörgödörben"Secret, igazi tankos Krušó és Barnika társaságában.Sörivó Aztán még ajándékot is kaptam, két Krušó-s korsót a gyűjteményembe.Clap Nagyon jó!!!Tup
Mivel híres és jól fizetett időjósaink rossz időt jósoltak a hétvégéreRain, és ez be is jött,Finger ezért szombaton a verőfényes napsütés Sunnyután elterveztem, hogy idei első kibringázásomat a Malomvölgyben kezdem...Bringás Aztán jött az ismételt riogatás, hogy vasárnap csapadék várható, Stressezért lemondtam a közeli Tardost, és egy kisebb világutazáson vettem részt.Sarcasm
Először a híres "Golden Gate Bridge"-t néztem meg,Frown majd ezután a másik nevezetesség a "Mostar-i híd" került sorra, Tupmely sajnos alátámasztásra kerül.Shock (Érsek) Árpi bátyó szerint január közepére végeznek a munkával...LoL(amit ígérek, betartom...olvasható mindenfeléFrown) na mind1. Innen tovább irány a bősi erőmű kisebb változata, majd a World Trade Center két tornya meredezett előttem.Clap Innen az Újfalusi barlang fürdő forrását tekintettem meg, mely épül, a létra már megvan.Tup Na, délutánra megérkezett a rossz idő is.Rain Reméljük, hogy már nem sokáig tart, aztán irány a Kárpátok. Sarcasm
Barnika, mit szólsz hozzá???Helpless
20200201_164715_stredn.jpg dscn2442_stredn.jpg dscn2454_stredn.jpg dscn2456_stredn.jpg dscn2457_stredn.jpg dscn2446_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Végeztem a villanybringázássalSad, főleg most, hogy felvitték az energia árát.Finger Eladtam az E-lovakat, és beszereztem egy spórolós bringát.Sarcasm Igaz, ennek is van üzemanyagtartálya, de az utántöltés megoldható...LoL
MaMa csatolta az alábbi képet:
20200106_114234_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
BUÉK Cupp
BringásMaMa

MaMa
Ma reggel, honnan honnan nem,Helpless kezembe jutott egy "Oklevél" valmi Pilis-i túráról 2010 július 24-i dátummal.Hmm Fú, hát ez nagyon régen volt, akkor még létezett egy MaMa-Trek nevű csapat,Tup és nagy volt az érdeklődés a bringázás után...BringásTúra, túra után, oklevelek, évzárók, érmek, barátságok, élmények...Clap Na, ez ma már a múlt.Helpless Elgondolkodtam rajta, érdemes volt ennyi energiát ráfordítani?Hmm Nem inkább a családdal kellett volna több időt tölteni?Stress Aztán rájöttem, hogy igen, megérte.Tup Igaz, a túrák elfogytak, a barátok szintén, az ismerősök is eltűntek az ismeretlenbe,Frown viszont az emlékek megmaradtak.LoL És volt belőlük elég, amire jó visszaemlékezni.Tup Mint ahogy az említett 2010-es pilisi túrára is...

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!Hello
img_3112_stredn.jpg img_3172_stredn.jpg img_3136_stredn.jpg img_3119_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Köszönöm Levike!Cupp

Tegnap Dobogókő repete voltClap, Szőke forrás kihagyásával, Helplessés a szarvaspörkölt elnemfogyasztásával módosítva.Sad Szóval, a gulyás hideg volt, fent hó volt, meg sár.Bugs Ezért módosítottuk az útvonalat. De azért jó volt, főleg az ereszkedés...StressHello
20191215_dobogk_1.jpg dscn2428_stredn.jpg dscn2431_stredn.jpg dscn2434_stredn.jpg dscn2437_stredn.jpg

BringásMaMa

levigepida
Boldog születésnapot MaMa!ClapSörös
Levigepida

MaMa
Ma, nem vonatoztam,Sad nem repültem,Helpless hanem elugrottam egy nosztalgiás, vörösboros szarvasgulyásra.Sarcasm Hogy hová,Hmm hát a helyszínt biztosan sokan felismeritek.Clap Innen lefelé, nem hagyhattam ki az egyik kedvenc terepútvonalamat sem, a Szőke forrás völgyet.Tup
Holnap ismét erre járok, de már négy keréken,Shock és állítólag - hóban!!!AngryHello
20191201_132622_stredn_1.jpg 20191201_130418_stredn_1.jpg 20191201_125644_stredn_1.jpg 20191201_124628_stredn_1.jpg 20191201_115751_stredn_1.jpg 20191201_115616_stredn_1.jpg 20191201_103401_stredn.jpg 20191201_132625_stredn.jpg 20191201_dobogk_1.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2019. December 01. 20:09
BringásMaMa

MaMa
Szóval, hogy érthetőbb legyen:Nana

Pozsony - Milan Bergamo, táv - 1 000 km, út időtartama - 1 óra 05 perc repülővelClap

Pozsony - Őrsújfalu, táv - 93 km, út időtartama - 2 óra 50 perc
vonattalShock

vagyis, vonat indul Pozsonyból hazafelé menetidő szerint hajszálpontosan 18,05-kor.Tup A célállomás Komárom.Sarcasm Vonat megy érthetetlen módon Rača irányába.Helpless Meg is érkezik, majd negyven perc várakozás után tolatunk vissza Pozsonyba...AngryMegtaláljuk a megfelelő sínpárt,Tup és a "Shinkansen" már hasít is Komárom felé... Ennyit a vonatról...Tdown

Reptér - vonatállomás - csuklósbusz...Shock Heringelés a végállomásig,Bugs bepisilt (és talán más is)Sad hajléktalanok társaságában, Avionban elfogyasztott vacsora visszahányás kockázatával...Hilarious

Mi ebből a tanúság!!! NanaMaradj a saját autód mellett.Tup Viszont, akkor mentesülsz a felülírott élményektől.Hmm
Asszem, elég volt az élményekből, legközelebb az Opel Hotelt választom...Hello
Szerkesztette: MaMa - 2019. November 27. 22:45
BringásMaMa

MaMa
A hétvégeSaycheese
dscn2414_stredn.jpg dscn2416_stredn.jpg 20191123_104326_stredn.jpg 20191122_170758_stredn.jpg 20191122_170842_stredn.jpg 20191122_171049_stredn.jpg 20191123_111953_stredn.jpg 20191123_113928_stredn.jpg 20191123_115536_stredn.jpg 20191123_202029_stredn.jpg

BringásMaMa

levigepida
Isten éltessen Karcsi!
...közben kergett a medve,itt játszunk az udvaron!🤣😉🍾
Levigepida

MaMa
És ha már Barni is politizált, én is küldök egy "lépcsőfokot" az egyik kilátóból.ClapClapClap
(Levike, olvasod?Hilarious)
MaMa csatolta az alábbi képet:
dscn2353_stredn.jpg

BringásMaMa

Ugrás a fórumra: