Mai névnapos
Ma 2024. március 28. csütörtök,
Gedeon napja van.
Holnap Auguszta napja lesz.

Nap kel: 05:36
Nap nyugszik: 18:09
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bõvebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
A havi toplistában még nem szerepel senki.

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
203
62
138
124
94
155
89
P Szo V H K Sze
Cs

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 89 172
Tegnap: 155 354
2 napja: 94 181

Összes látogató: 631175

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
alex
Még egy kérdés.Az autóban vezetés közben is kötelező a maszk?
Alex
 
alex
Az élet természetesen külön írandó
Alex
 
alex
Sziasztok.most tényleg csak maszkban bringázhatunk??Valaki mondja meg milyen azélet.........
Alex
 
MaMa
Na, ez az öreglány hibbant az agyára....FingerFingerFingerSajnos, az emberek meg is fogadják a tanácsát. Hát Magyarországon nincs egy ember (politikus) aki példát mutatna..?Finger Nyumrikáim, nézzetek át a határokon, jobbra meg balra, fel meg le, aztán teljesítsetek...A szájatok pofázhat azután is...Sad
A nyanyus meg tanuljon meg beszélni, mert sz.rt se érteni amit mond, vagy talán sokkal hasznosabb lenne, ha meg se szólalna...Bugs
Hajrá, magyarok, és maszkot csak a mentőbenNana, ha már beteg vagy...Shock
Magyarok, legyen eszetek, ne menjetek Olaszország felé!!! Nana

https://www.bumm....tifoorvosa
Szerkesztette: MaMa - 2020. március 26. 17:00
BringásMaMa
 
MaMa
Ã, javul a helyzet, már öt maszkost láttam...Shock A zsarukon megint nem volt oda fele,Sad visszafelé már igen. TupA cégnél nem divat a maszkos öltözködés...Bugs
Én divatozok, és saját hotelba járok menüre...Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200325_095404_stredn.jpg 20200325_105159_stredn.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
Hát, asszem, egy ideig nem lesz csoportos bringázás...Hmm
Vigyázzatok magatokra, meg másokraNana, használjatok szájmaszkot, kendőt, mossatok kezet és tartózkodjatok otthon.Nana Ez jó tanács volt, remélem be is tartsátok.Nana
Sajnos, nekem mennem kell, ha tetszik ha nem,Shock ha karantén ha nem, hiszen a laborok és kórházak nem állhatnak le, úgy ahogy én sem.Angry Az ember nézi a szlovák híreket, a magyar híreket, Frownés most bátran kimerem jelenteni, hogy örülök hogy itt élek. (SK-ban) TupSzóval hallgassuk és lássuk, hogy Magyarország jól teljesít...a koronavírus elleni harcban...ClapShockStress
Na, akkor egy példa.Stress A múlt héten csütörtökön laboratóriumi kellékekért mentem (volna) BP-re.Tup A párkányi határon teljes útzár, de nekünk kivétel-egészségügy nem állhat le.Nana szlovák rendőrök tetőtől talpig beöltözve, kesztyű, maszk, fejkendő, úgy ahogy lenni kell.Tup Megértőek, zöld út mehetek...Frown Magyar oldal,útzár, két rendőr, egy rendőrnő (főnök)Sad se maszk, se kendő, se kesztyű,semmi..., hiszen meleg van...Shock A "főnök" kijelenti, hogy ha üres vagyok mehetek, de üresen jöhetek vissza...Frown Nem hozhatok semmit...FrownNa, ennek mi értelme? HelplessSemmi nem érdekelte, engedély disztribúció járvány, semmi.Finger Asszonygya, tolatás...Shock Na, ekkor megkérdeztem Lady Teachert, hogy miért nem használ szájmaszkot, ezt nem kellett volna...Stress Eldicsekedett vele, hogy van neki, de ő dönti el, hogy mikor veszi fel...Argue Akkor meg ne lihegj az arcomba...!!!Tdown
Másnap újabb próbálkozás, másik rendőrcsapat, sikeres átjutás,Clap viszont Made in Hungáriában, talán két vagy max három embert láttam rúško-ban,Frown abból is kettőnek a nyakában lógott, sál helyett...Bugs A cégnél meg kiröhögtek, hogy be vagyok öltözve...Shock Az ég világon senki nem védekezett. SadPedig, mindenki tudja, ha nincs védekezés, jön a baj... FrownÚgy mind a szexben, csak ez rosszabb. StressEnnyit Magyarország védelméről...Helpless
Holnap ismét próbálkozok, meg pénteken is...Pedig inkább otthon ülnék a v.l.g.m.n.Nana És be vagyok szarva...Bye
Na, jók legyetek, és valóban vigyázzatok magatokra.TupHello
Szerkesztette: MaMa - 2020. március 24. 22:04
BringásMaMa
 
MaMa
Na, szegény Geri barátom...,Helpless mi itt be vagyunk szarva Stress(és jogosan) a koronavírustól, igyekezünk mindent megtenni, hogy megfékezzükFrown ezt a förtelmet, erre angolországban tömegkoncerteket meg maratonokat szerveznek...ShockMegáll az ész...FingerAngry Geri barátom, felejtsd el az áprilisi sörözést, Sadmész a karanténba...Nana Ha egyáltalán haza tudsz repülni. Helpless
Punktum, én visszavonultam,Frown ismét Remete-bátyó lettem!!!Sarcasm

u.i. egy "olasz" turista a múlt hétvégén bringázni hívott...ShockSadStressBugs elutasítottam!!!!!!!!!ShockBugsStressHilariousHogy volt bőr a képén...FlowerHilariousCupp

https://www.topky...aj-maraton
Szerkesztette: MaMa - 2020. március 16. 19:59
BringásMaMa
 
MaMa
Vége van!LoL Nincs több hazugság,Shock igérgetés,Sad nincs moratórium,Frown választottunk, TupMindenki megkapta magának azt, ami neki jár.Finger Van idő ezen elgondolkodni bőven, habár szerintem a négy év is kevés lesz, Hilarioushogy ezek az idióta politikusaink a vádaskodásokon kívül valami újat is kitaláljanak...HmmMondjuk összetartást Clap(nem "Összefogást"!!!nem összekeverni!!!Nana) egy párton belül...Tup És tényleg, jó pár embernek el kellene menni kapálni...,Finger megszolgálták, kiöregedtek, elfogytak...Sad
A jó hír viszont az, hogy az Irány is beszarott, LoLhabár egypár vállalkozó ismerősöm, nem örül ennek,Frown akiknek megfelelt ez a csaló élősködő rendszer.Stress Lehet, hogy ők is mennek kapálni...?Hilarious

Na, szóval vége,Clap irány (nem a Smer) a bringázás.LoL Én már edzettem a közeli Alpokban, és erről csináltunk egy rövidke videót is.Saycheese
Nézzétek, és irigykedjetek!!!Hello Ha nem a bringás videó ugrik be (kapucnis srác Red Bull sisakkal), próbáld még egyszer, ez a youtube hibája.


https://www.youtu...CR0QmCaMTs
Szerkesztette: MaMa - 2020. március 02. 07:21
BringásMaMa
 
MaMa
Jó hír viszont, hogy alakul a Dunatöltés!!!LoL Remélem nemsokára jön az aszfalt, aztán Barnikám veszélyben lesz a "Sörgödör" Bősön...SörösSörivó
BringásMaMa
 
MaMa
Szóval, nagyon boldog vagyok,Tup hogy itt élhetek SzlovákiábanSarcasm. Ugyanis, nagyon boldog jövő köszönt ránk nemsokára.Frown Nézem a TV-t, olvasom az újságot, hallgatom a rádiót, és hallgatom ezt a sok idétlen és ütődött politikust.Sad Évekig semmi, csak lopás, meg korrupció, Shockmost meg pár nappal a választások előtt, hatalmas igéretek,Clap nyugdíjemelésekClap, meg családi pótlék duplára emelések,Clap aminek a "római" családok örülnek a legjobban,LoL meg ingyen ez meg az...Shock Hát igen kisamerika vagyunk, ígérgetünk, osztogatunk, igaz, hogy nincs miből, de jól hangzik.Tup A legszomorúbb viszont az, mikor a két magyar marja egymást...Angryvagyis inkább az egyik a másikat...Finger Ez már dühítő, vagy inkább undorító.Sad
Ez volt a politikai ötperc.Hilarious Holnapután moratórium van, vége a politikának. ClapReméljük a szlovák kollégák jól döntenek, és ez a rossz "Irány"FingerFingerFinger végre jó irányba fordul,LoL ezek meg a süllyesztőbe kerülnek.Stress És remélem, a magyarok is jól döntenek,Tup Bridge, vagy az összefogás..? Hát nem tom.HmmBye

u.i. csak tunnám, hogy ki fog itt kórmányozni...Shockfingom nincsHilarious
Szerkesztette: MaMa - 2020. február 25. 21:41
BringásMaMa
 
MaMa
No várjá csak haver!!!!Angry A motorkát is tekerni kell!!!Bugs és nem is olyan könnyű!!!Nana főleg, ha kifogy a batri...Shock
Igornak igaza, van.Tup Nincs még tavasz..., be kell öltözni.CsúfolHilariousClap
BringásMaMa
 
Barna
Igor is csak egy carbonos 29-es bringát vett amit tekerni kellSad Tekerte is , de mire Nyáradra értunk csavarni lehetett a ruháját Sad. Na igen akin 15 C-ban két tepláki van
meg a hátán egy 20 kg-os batyu amiben még 1 tepláki "súprava" volt. Az esokabátot
majdnem elfelejtettem!!!!!
 
MaMa
Ãllítólag aszfaltozni fognak,Sarcasm mi meg majd szurkolunk,Hilarious hogy úgy legyen.Frown Mindenesetre, az elÅ‘készületek megvannak.Hello

u.i. Bősön mindenki olyan gazdag?HmmHallom Igor is "motorkát" vett...Csúfol
BringásMaMa
 
Barna
Nagy szó ...elindultamSmile vagyis Igor rászedett, hogy már mozdulhatnánk, mivel új bringája van, ... nem is tudom hányadik egy év alatt Smile..szóval ha az idő is engedi
akkor elő a bringávalSmileSmileSmile
 
MaMa
Talán lesz (egyszer) aszfaltos bringaút, Komárom és Csicsó között...LoL Barnika, mikor látogatsz meg?Helpless A töltés jól járható.Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200216-csics.jpg dscn2483_stredn.jpg dscn2484_stredn.jpg dscn2485_stredn.jpg dscn2489_stredn.jpg dscn2492_stredn.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
Ebben viszont, "tényleg semmi politika nem volt..."Nana. Volt viszont, szél,Shock sár,Shock jó útTup, rossz útStress, finom hekkSarcasm és három km kapacitásra apadt aksi...Frown
Szóval, jót mozogtam...TupHello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200209_134441_stredn.jpg dscn2460_stredn.jpg dscn2461_stredn.jpg dscn2465_stredn.jpg dscn2466_stredn.jpg dscn2469_stredn.jpg dscn2480_stredn.jpg dscn2473_stredn_1.jpg dscn2481_stredn.jpg snmka_2.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
"Mondtam én, hogy semmi politika nincs benne..."Hilarious mondta egyszer Hofi Géza...Clap
Nincs is...Grin

u.i.Remélem, ezeknek kampec lesz!!!TdownSadBugs
MaMa csatolta az alábbi képeket:
img-20200207-wa0001.jpg img-20200207-wa0000.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
Tegnap 2020-as túratervezést tartottunk a bősi "Sörgödörben"Secret, igazi tankos Krušó és Barnika társaságában.Sörivó Aztán még ajándékot is kaptam, két Krušó-s korsót a gyűjteményembe.Clap Nagyon jó!!!Tup
Mivel híres és jól fizetett időjósaink rossz időt jósoltak a hétvégéreRain, és ez be is jött,Finger ezért szombaton a verőfényes napsütés Sunnyután elterveztem, hogy idei első kibringázásomat a Malomvölgyben kezdem...Bringás Aztán jött az ismételt riogatás, hogy vasárnap csapadék várható, Stressezért lemondtam a közeli Tardost, és egy kisebb világutazáson vettem részt.Sarcasm
ElÅ‘ször a híres "Golden Gate Bridge"-t néztem meg,Frown majd ezután a másik nevezetesség a "Mostar-i híd" került sorra, Tupmely sajnos alátámasztásra kerül.Shock (Érsek) Ãrpi bátyó szerint január közepére végeznek a munkával...LoL(amit ígérek, betartom...olvasható mindenfeléFrown) na mind1. Innen tovább irány a bÅ‘si erÅ‘mű kisebb változata, majd a World Trade Center két tornya meredezett elÅ‘ttem.Clap Innen az Újfalusi barlang fürdÅ‘ forrását tekintettem meg, mely épül, a létra már megvan.Tup Na, délutánra megérkezett a rossz idÅ‘ is.Rain Reméljük, hogy már nem sokáig tart, aztán irány a Kárpátok. Sarcasm
Barnika, mit szólsz hozzá???Helpless
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200201_164715_stredn.jpg dscn2442_stredn.jpg dscn2454_stredn.jpg dscn2456_stredn.jpg dscn2457_stredn.jpg dscn2446_stredn.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
Végeztem a villanybringázássalSad, főleg most, hogy felvitték az energia árát.Finger Eladtam az E-lovakat, és beszereztem egy spórolós bringát.Sarcasm Igaz, ennek is van üzemanyagtartálya, de az utántöltés megoldható...LoL
MaMa csatolta az alábbi képet:
20200106_114234_stredn.jpg

BringásMaMa
 
MaMa
BUÉK Cupp
BringásMaMa
 
Ugrás a fórumra: