Mai névnapos
Ma 2019. August 19. Monday,
Huba napja van.
Holnap Alkotmány ünnep, István napja lesz.

Nap kel: 05:54
Nap nyugszik: 19:48
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (231km)
2. Barna (199.4km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
184
200
171
186
137
198
92
K Sze Cs P Szo V
H

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 92 367
Tegnap: 198 1432
2 napja: 137 1069

Összes látogató: 409745

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Jó napot!Angry

Másodszor, én is Bősre izenem:Bugs Látom Barnika, te is szeretnéd kipróbálni azt a "nadstandart" szobát, ahol én voltam...TupSzuper hely, "orosz klímával" felszerelve,Sad full ellátás,Sarcasm TV távirányítóval, Tupsaját klotyó, a csajok már reggel négykor ébresztenek,Cupp minden nap más nő(k)...Clap,szóval szuper.Amen Úgy hogy Barnika, csak nyomjad a pedált százzal,Tup a harmincnégy fokos melegben,Bringás aszfalton, ami nyomja vissza a hatvan fokot...ShockEz k.r.a jó a "motorcseknek".Tdown Csak így tovább barátom, remélem még sokat fogunk sörözni!ByeHello
BringásMaMa

rudee
Nos, jó napot!

Először is Bősre izenem: a bíróságon találkozunk...Angry Májad rendben ? Jee

Másodszor : Te Mama, ki az a szőrmók melletted? Csak nem a Stupi ? Shock

Harmadízben pedig: Kitartást mindenkinek nyárra. Inlove1CloudyBringás

Az ismeretlen fazon voltam King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Aztakutyafáját nekije!!!AngryReggel kilenc órakor fent voltunk a CLO-ZOLL épületénélStress, aztán se "ismeretlen fazon"Finger se főnök,Csúfol se alkalmazottak...Helpless Pedig én ma Kőpitézni akartam... Angry Hát ilyen megbízhatatlan "főnököt, aki aztán mint kiderült fejfájásra panaszkodva Sörivóállítóag lefújta a túrát...Shock Barnika, ezt a taktikát a nők szokták alkalmazni... fáááj a fejeeem...ShockHilariousShock
Mindegy életbe lépett a B tervSarcasm, irány Várgesztes. LoLSzóval, szép időben, emelkedveClap, kint a természetben tekertünk egy körutat. Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
vrgesztes.jpg 20190609_095148_stredn.jpg 20190609_105805_stredn.jpg dscn1479_stredn.jpg dscn1489_stredn.jpg 20190609_114828_stredn.jpg 20190609_121528_stredn.jpg 20190609_121522_stredn.jpg 20190609_123959_stredn.jpg 20190609_135518_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Barnika, ne spekulájNana, tudod, hogy saját "Remete"szabályokkal bringázokTup, nem alkalmazkodom másokhoz.Angry" Amúgy meg "két dudás nem fér meg egy csárdában". Bringázzatok jókat, viszont a Tankos utánpótlásról lehet szó...SörösSörivó
BringásMaMa

Barna
Mama nem baj, hogy magas a vízszinted, vasárnap nagyon meleg lesz, a víz meg sosem elég!!! Idegen fazonoktól nem kell tartanod /utóbbi 3 évben sosem tartották be a szavukat/.....épen ezért vasárnap reggel kiugrasztalak az ágyból úgy 8,3 tájékán !!!!!
A víznek meg majd utánna toltunk a tankosban !!!

MaMa
Kösz az infót Barnika, megnyugodtam.Tup Vasárnapra jó bringázást a KőpitéreClap, az idén már hányadszor is..?HmmCsúfol Én maradok a Remete üzemmódnál, kerülöm az "ismeretlen fazonok" társaságát...StressHilariousFinger
A szombati bringázás is kérdéses,Helpless mert nem csak a Dunában emelkedik a vízszint,Shock úgy néz ki, hogy az operált térdemben is megduzzadt a "víz"... AngryVagy netán sör vóna...HelloStressSad Megkéne látogatnom Julikát meg a képviveselő urat...!Hilarious
BringásMaMa

Barna
Mama, nincs mitől tartanod ami a dombokat illeti. Az egyik domb, azt úgy hívták " templom domb" 55 évvel visszább , itt szánkóztam még hajdanán, mára már majdnem sík terület a másik az a szemétdomb, de olyan sok a szemét rajta, hogy oda irány nem lesz.!! Van még a kanális part és az erdő egy darabon / az ott minden a Világié /. Én, kihagyom.
Hívott a Kareszmama, hogy jönne vasárnap tekerni, de nem egyedül, hanem egy RUDI nevű fazonnal!SmileSmileSmile. Mondtam is neki, hogy ez egy vicc, ilyen már volt sokszor!!! S lám
másnap hívott a fazon , komolyan gondolja Smile Pedig csak azért jön , hogy fizessem át
a számlákat SmileSmileSmile! Na akkor tekerünk, vagy üzletelünk ?,SmileSmileSmile Mindenesetre én vasárnap 9.-kor a komáromi hídnál leszek (remélem) s irány a " Kőpite " terepen,... lesz aki velem tart..????SmileSmileSmile

U.i: Ma akartam utazni Bunč-ra , jó vicc... rendesen elfelejtettem !!SmileSmile

MaMa
X. DANUBE BIKE MARATON 2019Tup

Időpont: 2019. június 8. (szombat)
Helyszín: Nyékvárkony, futballpálya

Az idei Danube Bike Maraton június 8-án kerül megrendezésre.

A szokásos helyszíntől eltérően, idén Nyékvárkony ad otthont a rendezvénynek, melyen minden résztvevő a saját felelősségére vesz részt.

TÁVOK:
Family 5 km-es táv Nyékvárkony községen belül vezet végig
Mini hossza 12 km, bizonyos részeken követi a kisebb táv útvonalát
Classic road 48 km végig aszfalton halad, az ellenőrző pontok közül egy frissítőállomás is lesz
Long road szintén aszfalton halad, a frissítőállomás a 75 km-es táv felénél lesz
MTB az 50 km-t javarészt terepen kell teljesíteni (földút, kanálispart, köves, kavicsos út, erdős rész) a bringásokat frissítőállomás várja

u.i. Asszem, én kipróbálom valamelyik útvonalat,Sarcasm az MTB-től félek egy kicsit a dombok végett,Shock kikérem a véleményt ezzel kapcsolatban egy bősi fazontól...CsúfolHello
BringásMaMa

MaMa
Tegnap beneveztünk a Velence-10, tókerülő versenyreLoL, de sajnos egy kör megtétele után, a szervezők a közelgő viharra hivatkozva a maradék kilenc kört lefújták...Bugs Persze vihar nem voltStress, volt viszont halászlé, a tavalyi szezonbólSarcasm, melytől még este is böfögtem...SadPedig megpróbáltam elásni igazi "kisüsti"vel, meg Sopronival,Sörivó de a hal bírta a strapát...Angry Jött volna kifele...ShockAztán még rányomtam egy 24-es pizzátClap "Tamás bátya kunyhójában", ZámolyonTup, tudjátok, az a hely amely egyeseknek jó voltTup, a ketteseknek nem.Finger Úgy mint a Csákvári csárda.Stress Hál Istennek ilyen gondok már nincsenek.LoL Szóval, jó túra volt, és még Levivel is összefutottunk.Flower Nem a trolissalNana, a másikkal, kinek a kempingjében "Mac Donalds" épül...HilariousCsúfolHilarious
Szóval, majd megyünk egy Hamburgerre...Tup
Ma meg "Peter" ünnepli a szülinapját...Helpless Ki is ez a Peter...?Hmm Hát asszem má beugrott...Tup
Nagyon boldog szülinapot!FlowerCuppFlower

u.i. Barnika, gratulálok!!!ClapTupClapTudsz te egyedül is bringázni, ha akarsz...Csúfol
20190602_134429.jpg 20190602_132452.jpg 20190602_112752.jpg 20190602_111128.jpg 20190602_121155.jpg 20190602_163146.jpg img_20190602_112518.jpg img_20190602_111118.jpg img_20190602_150357.jpg velence_tra.jpg

BringásMaMa

Barna
képek
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_5804.jpg img_5884.jpg img_5886.jpg img_5892.jpg

Barna
Mivel jött a nagy víz, kénytelen voltam aszfaltos utat keresni / nem volt nehéz/ Smile s elindultam Somorjára , megnézni az igazi sportolókat, kik éppen a duna vizében lubickoltak SmileSmile Úgy terelték őket a vízen mint a birkákat, mert olyan erős volt a sodrás.
Le a kalappal teljesítményük előtt!!!Smile Folytattam utam pozsony felé, s távolban feltűnt a KAMZÍK mármint a TV torony. Egyszer mondtam magamban jó lenne felmenni oda!
Itt az alkalom, gondoltam és mentem is torony irántSmileSmileSmile Tekerés közben azért sokat fényképeztem, mert hát bringáról a táj egészen más !!!
img_5894.jpg img_5907.jpg img_5920.jpg img_5921.jpg img_5927.jpg img_5937.jpg img_5955.jpg kamzk1.png kamzk2.png kamzk3.png

Barna
Mama,... most elkaptál SmileSmile...de igazad van azt a pohár sört / meginnám tekerés után én is ! Smile de mivel 4 keréken nem lehet, így hát váltottam 2 kerékre s eltekertem " Matyi" kocsmájába egy sörre!!!SmileSmileSmile így lett 2-vel többSmile. A garmin már kikapcsolva!
Ha megnézitek a hőmérsékletet, rendesen felfutott !!!..Pedig csak füstölt lángost ettünk
hüssön, addig a garmin melegedett a naponSmileSmileSmile
szent1.png szent2.png szent3.png

Szerkesztette: Barna - 2019. May 27. 18:15

MaMa
Barnika, hogy-hogy neked 2 km-rel több van..?Helpless Elmentél még bringán sörre a Frédihez,Sörös vagy más műholdról kapod a jeleket..?CsúfolHello

A finnek nyerték a VB-t, LoL csak hogy mindenki tuggya...TupClapTup
BringásMaMa

MaMa
Visegrád-Pap-rét-Szentendre-Pap-rét-Szentendre - ez volt a mai programClap, és ezt az "aszfaltos túrát" már régen beterveztem.Tup Igaz, "egyeseknek" nem nagyon tetszett az aszfalt útShock, viszont a "kettesek" asszem jól érezték magukat.Csúfol Ja, a lángostól, vagy a lilahagymától, vagy a sörtől, még most is böfögök...HilariousNekem ízlett, Clapnem volt belőle kispórolva a sajt a sonka, meg a lilahagyma sem.Tup Az idő tökéletesCloudy, és hogy hová lesz a következő túra?Helpless Hát nemtomHmm, asszem a Bakonyba...Sarcasm(mászás nélkül) NanaHello
dscn1439.jpg dscn1443.jpg dscn1452.jpg dscn1457.jpg dscn1458.jpg dscn1465.jpg dscn1467.jpg dscn1468.jpg dscn1475.jpg 20190526-szentendre.jpg

BringásMaMa

MaMa
Fülek-Somoskő-Ajnácskő-Salgó vár-Karancs-HollókőClapSaycheese
20190516_171152_stredn_1.jpg dscn1217_stredn_1.jpg dscn1306_stredn_1.jpg dscn1250_stredn.jpg dscn1170_stredn.jpg dscn1256_stredn.jpg dscn1408_stredn.jpg 20190517_180752_stredn.jpg 20190518_203836_stredn.jpg 20190518_140327_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2019. May 20. 22:18
BringásMaMa

MaMa
Fülek-Somoskő-Ajnácskő-Salgó vár-Karancs-HollókőClapTupSarcasm
A hétvége képekbenSaycheese, bringa nélkül, bakancsban...TupTúrázás, sörözés, pihenés és véletlen találkozás a régi ismerősökkel.Cupp
20190518_180550_stredn.jpg dscn1432_stredn.jpg 20190517_121541_stredn_1.jpg 20190517_123326_stredn_1.jpg 20190517_143658_stredn.jpg 20190517_180016_stredn_1.jpg 20190518_170525_stredn.jpg 20190517_111817_stredn.jpg 20190519_122025_stredn.jpg dscn1324_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2019. May 20. 21:55
BringásMaMa

MaMa
Még egy pici hoki. Idézek.Sad

Dvadsa»osemročný hráč povedal pre média: "Tréner Craig Ramsay bol nervózny, ľe nehráme to, čo od náą poľaduje. Ale sme Európania, Slováci. Hrali sme to, čo sme chceli my. Vyzeralo to inak, ako si to predstavoval on, ale poteąili sme divákov."

Na, slováci, most lehet fütyülni...FingerSadCsúfol

Én meg röhögök, mert már megvan a "retúrjegy"...Hilarious
BringásMaMa

MaMa
Martin Fehérváry - hokista hátvéd véleménye:

Kaľdý sa so vzniknutou situáciou vyrovnával inak, no pomyselnú čiaru v správaní poriadne prekročilo mnoho divákov priamo na tribúnach Steel arény. Po rozhodujúcom zásahu Kanaďanov z hokejky Marka Stona na µadovú plochu hádzali rôzne predmety a počas ątátnej hymny Kanady na počes» ví»azstva hromadne pískali. "Nepáčilo sa mi, ako to zobrali diváci. Kaľdý cítil krivdu, ale nemôľeme sa správa» ako opice a hádza» na µad fµaąe a iné predmety," vyjadril sa jasne obranca slovenského výberu Martin Fehérváry. S jeho slovami nemoľno nesúhlasi». "Kanada zví»azila a musíme to tak bra». Toto sa nerobí. Musíme to prija» so vztýčenou hlavou," doplnil.

Szavaival teljes mértékben egyetértek.Clap Megmondom őszintén nagyon kiborultam, ennyi sok hülye paraszt viselkedésén.SadAz IQ hol maradt..? A salaą-on?Finger
BringásMaMa

MaMa
Kanada-Szlovákia 6:5Clap

A hokimeccs nagyon jó volt,Tup mind a két csapat beleadott apait-anyait, szóval mindent.Clap Ezért szerintem, mind a ketten megérdemelték volna a győzelmet. TupMivel ez nem lehet, ezért a szerencsésebb győzött.Helpless Eddig minden OK.Tup
A szlovák közönség megmuttatta a butaságát.Sad Fütyülni azért, mert az ellenfél támad és jól játszik, ez nem szép dolog.Sad De fütyülni a más nemzet himnusza alatt, na ez már primitív dolog.SadFingerSad Nem is foglalkozok vele többet.Shock Remélem a világnak meg lesz erről a véleménye. Angry
NO COMMENTBye
BringásMaMa

MaMa
Még jó, hogy az én túráimon én dirigálok.Nana Habár a Hallgatag próbálkozik erősen, mindig a rossz útra akar téríteni.Sad Ez meg van indulva a mászásért.Shock De hogy egálban legyünk, legközelebb teszünk a kombájnra egy húszkilós cementes zsákotTup, (csak azért, hogy azonos súlyú legyen a bringa)Hilarious meg a hátizsákba egy szintén húsz kilós cementes zsákotTup(csak azért, hogy a mi testsúlyunk is egálban legyen) Hilariousaztán jöhet a mászás.Sarcasm Tutira mindent bevállalok.Angry
Karcsi, legközelebb gyere velem egy jó körre,Tup a Hallgatagot meg leszavazzuk.Finger Kulloghat mögöttünk...Csúfol
A túrára adtam egy tecciket...ClapTupClap
BringásMaMa

Ugrás a fórumra: