Mai névnapos
Ma 2020. May 27. Wednesday,
Hella napja van.
Holnap Emil, Csanád napja lesz.

Nap kel: 05:03
Nap nyugszik: 20:26
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (379km)
2. Barna (255km)
3. MaMa (236km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
97
128
77
83
155
96
32
Cs P Szo V H K
Sze

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 32 67
Tegnap: 96 524
2 napja: 155 339

Összes látogató: 458480

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
Barna
Az útvonal

Barna
képek
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_9412.jpg img_9408.jpg img_9404.jpg img_9400.jpg img_9396.jpg img_9391.jpg img_9390.jpg img_9387.jpg img_9389.jpg aeyl4210_1.jpg

Barna
Ma is kimentünk Igorral tekerni. Uticél most a Duna kulcsodi ága volt. Nagy meglepetésünkre csak annyi víz van a Dunában, hogy dunameder túrának neveztük el a mai tekerést. Kb. 50m-rt be lehet menni s párhuzamosan a hajókkal tekerni a duna mederben. Állandóan magyar szignálom volt , remélem nem mértek be , hogy elhagytam az országot Smile Jártuk az erdőt a kulcsodi medret, néhol olyan volt mint a hold felszine.!Smile Lefelé az út élvezetes volt, de vissza már olyan erős szél volt (hideg),
egyszóval nagyon is csalóka Sad
img_9385.jpg img_9384.jpg hmyt4593.jpg cgyt6853_1.jpg ulzb7067.jpg img_9419.jpg img_9428.jpg img_9427.jpg img_9417.jpg img_9415.jpg

Szerkesztette: Barna - 2020. April 10. 21:55

MaMa
Kaptam egy képet Angolországból, Geri barátunk megmagyarázta, hogy az angoloknál nem hiánycikk a maszk...
MaMa csatolta az alábbi képet:
img-20200406-wa0007.jpg

BringásMaMa

MaMa
Ez piszok jól néz ki.Tup
Ezt a helyet én is befogom járni Stupival, de az indulási hely Vajkáról lesz...Helloaz érkezés pedig a Bodza csárdában. SörivóCsatlakozhatsz, mint idegenvezető...Hilarious

u.i. tavaly Rusaván voltunk,Tup az idén pedig Leštinán gondolkodtam...Hmm Na, remélem jövőre összejön...LoL
BringásMaMa

Barna
képek:
img_9308.jpg img_9313.jpg sqas2085.jpg img_9330.jpg img_9327.jpg img_9324.jpg img_9323.jpg img_9300.jpg img_9304.jpg

Barna
Mama, bevallom majd mindennap nézem a képeket s emlékezek Smile jó volt, szép volt s remélem, hogy lesz még folytatás Smile Azért is tekerek, hogy még eljussak valakivel - v.-kikkel SmileSmileSmile legalább egy sörre cseh testvéreinkhez. Pincében csak úgy sorakoznak az üvegek megtöltve tüzes vízzel.SmileSmileSmile
Tegnap a dunai ágakat vettük célpontul Bőstöl - Bodakig. ( Igorral ) Hát érdekesre sikerültSmileSmileSmile Volt benne tekerés , gázlók, zárások, kipróbálása / persze , hogy megúszás nélkül nem ment SmileSmileSmile Volt egy akrobatikus mutatványom, ahol a kidőlt fa íven mentem át kis dunai ágon...mondom Igornak , hogy jöhet, arra ő persze nemet mondott,´így kénytelen voltam a mutatványt megismételniSmileSmileSmile
Pár kép:
xzml3686.jpg wgsv6721.jpg telm4200.jpg gpal7889.jpg ccuy0029.jpg cjjv3100.jpg duna1_1.png duna2_1.png duna3_3.png

MaMa
Igen, Marek igazad van,Flower valamikor volt egy MaMa-Trek nevű kiscsapat,Clap aki tizenkét évvel ezelőtt ilyenkor már nagyban készült az első Roštíni (2008) bevetésre.Sarcasm És még nyolc éven keresztül...,Tup kisebb nagyobb csoportban.Cupp Szép és jó akciók voltak (ezeken kívül persze volt még sok más),Tup de ez is véget ért, mint ahogy egyszer mindennek vége leszHelpless Emberek jöttek, mentek, majd végleg elmentek...Hmm Nézegessétek a képeket,Saycheese asszem minden évből tettem fel egyet, Tupés törjétek a fejeteket, hogy ki kicsoda. Helpless Gepida, KáKá, Rolleros, Király, EsPé, Hallgatag, KareszMaMa, és a többiek...Cupp Szóval Marek, az élmény marad, de egymást sajnos elfelejtsük, és ezért kár.Frown Vagy csak a bringa kötött össze bennünket? Hmm
Sajnos, most a csoportos bringázás egy darabig elmarad,Stress marad a szóló bevetés, de csak a megfelelő helyen és időben.Nana
Változtunk, változott a világ.Realsad
Vigyázzatok magatokra.Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
img_7593_stredn.jpg img_1056_stredn.jpg p1000594_stredn.jpg bun_2014_016_stredn.jpg img_4673_stredn.jpg img_6893_stredn_1.jpg 20110417177_stredn.jpg img_1155_stredn.jpg img_7461_stredn.jpg img_1052_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. April 05. 15:11
BringásMaMa

MaMa
TupTupTup

https://www.cas.s...ste-ruska/
BringásMaMa

marco ancsini
Sziasztok barátaim,

mivel most nincs suli, zárva az üzletek (munka azér van - "homofiszezek"Hmm), már több mint 2 hete otthon (Szentpéteren) tartózkodom.

Azt gondolom, hogy itt még több a munka. Nagy kert, tavaszi takarítás, stb.
De azér bringázni is van idő. Igaz, tegnapig az utolsó 2 hét alatt csak 80 kilométert tekertem le.

De tegnap hozzá adtam még 80 kilométert. Abból csak 60 volt úti bringán. Mivel Roberto lazára vette a tempót, nekem a 60 kilométer nem volt elég. Ezér úgy döntöttem, megyek még terepezni is Smile

Igen, már van rendes terep bicajom is Tup. Már csak az volt a kédés, merre is fogok menni ha még soha az életemben nem bicajoztam terepen itt a környéken? Helpless Utána eszembe jutott hogy itt van ám MaMa-Trek-es tag aki sokkal jobban ismeri a környéket terep bringás szempontyából. Akkor bizony írtam Kareszmamának nem e tekerunk egyet amíg jó idő van Cloudy.

Voltunk, tekertünk, azt hittem el fúj minket a szél, de nagyon jó volt. Első terepezés az új bicómon, első terepezés itt a környéken. Nagyon élveztem és meg szeretném köszönni Karesz Mamának hogy be mutatott nekem egy szép útvonalat a Szentpéteri akácosokbanLoLTupBringás

Úgy gondoltam hogy ezt meg kell veletek osztanom, mert MaMa-Trek nélkül magam bojongnák az erdei utakon. Nagyon örülök hogy én is itt vagyok köztetek Tup.

Vigyázzatok magatokra és ha lehet #maradjotthon és ne bringázz nagy csoportban Smile

Szép hetet kívánok.

Marco Ancsini::..

alex
Köszi.
Alex

MaMa
Szia Alex. Ha vigyázni akarsz magadra, és másokra, viselj maszkot.Tup
nyisd meg a linket, és olvasd el.NanaFlowerHello

https://tachomete...az-autoban
BringásMaMa

alex
Még egy kérdés.Az autóban vezetés közben is kötelező a maszk?
Alex

alex
Az élet természetesen külön írandó
Alex

alex
Sziasztok.most tényleg csak maszkban bringázhatunk??Valaki mondja meg milyen azélet.........
Alex

MaMa
Na, ez az öreglány hibbant az agyára....FingerFingerFingerSajnos, az emberek meg is fogadják a tanácsát. Hát Magyarországon nincs egy ember (politikus) aki példát mutatna..?Finger Nyumrikáim, nézzetek át a határokon, jobbra meg balra, fel meg le, aztán teljesítsetek...A szájatok pofázhat azután is...Sad
A nyanyus meg tanuljon meg beszélni, mert sz.rt se érteni amit mond, vagy talán sokkal hasznosabb lenne, ha meg se szólalna...Bugs
Hajrá, magyarok, és maszkot csak a mentőbenNana, ha már beteg vagy...Shock
Magyarok, legyen eszetek, ne menjetek Olaszország felé!!! Nana

https://www.bumm....tifoorvosa
Szerkesztette: MaMa - 2020. March 26. 17:00
BringásMaMa

MaMa
Á, javul a helyzet, már öt maszkost láttam...Shock A zsarukon megint nem volt oda fele,Sad visszafelé már igen. TupA cégnél nem divat a maszkos öltözködés...Bugs
Én divatozok, és saját hotelba járok menüre...Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20200325_095404_stredn.jpg 20200325_105159_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Hát, asszem, egy ideig nem lesz csoportos bringázás...Hmm
Vigyázzatok magatokra, meg másokraNana, használjatok szájmaszkot, kendőt, mossatok kezet és tartózkodjatok otthon.Nana Ez jó tanács volt, remélem be is tartsátok.Nana
Sajnos, nekem mennem kell, ha tetszik ha nem,Shock ha karantén ha nem, hiszen a laborok és kórházak nem állhatnak le, úgy ahogy én sem.Angry Az ember nézi a szlovák híreket, a magyar híreket, Frownés most bátran kimerem jelenteni, hogy örülök hogy itt élek. (SK-ban) TupSzóval hallgassuk és lássuk, hogy Magyarország jól teljesít...a koronavírus elleni harcban...ClapShockStress
Na, akkor egy példa.Stress A múlt héten csütörtökön laboratóriumi kellékekért mentem (volna) BP-re.Tup A párkányi határon teljes útzár, de nekünk kivétel-egészségügy nem állhat le.Nana szlovák rendőrök tetőtől talpig beöltözve, kesztyű, maszk, fejkendő, úgy ahogy lenni kell.Tup Megértőek, zöld út mehetek...Frown Magyar oldal,útzár, két rendőr, egy rendőrnő (főnök)Sad se maszk, se kendő, se kesztyű,semmi..., hiszen meleg van...Shock A "főnök" kijelenti, hogy ha üres vagyok mehetek, de üresen jöhetek vissza...Frown Nem hozhatok semmit...FrownNa, ennek mi értelme? HelplessSemmi nem érdekelte, engedély disztribúció járvány, semmi.Finger Asszonygya, tolatás...Shock Na, ekkor megkérdeztem Lady Teachert, hogy miért nem használ szájmaszkot, ezt nem kellett volna...Stress Eldicsekedett vele, hogy van neki, de ő dönti el, hogy mikor veszi fel...Argue Akkor meg ne lihegj az arcomba...!!!Tdown
Másnap újabb próbálkozás, másik rendőrcsapat, sikeres átjutás,Clap viszont Made in Hungáriában, talán két vagy max három embert láttam rúško-ban,Frown abból is kettőnek a nyakában lógott, sál helyett...Bugs A cégnél meg kiröhögtek, hogy be vagyok öltözve...Shock Az ég világon senki nem védekezett. SadPedig, mindenki tudja, ha nincs védekezés, jön a baj... FrownÚgy mind a szexben, csak ez rosszabb. StressEnnyit Magyarország védelméről...Helpless
Holnap ismét próbálkozok, meg pénteken is...Pedig inkább otthon ülnék a v.l.g.m.n.Nana És be vagyok szarva...Bye
Na, jók legyetek, és valóban vigyázzatok magatokra.TupHello
Szerkesztette: MaMa - 2020. March 24. 22:04
BringásMaMa

MaMa
Na, szegény Geri barátom...,Helpless mi itt be vagyunk szarva Stress(és jogosan) a koronavírustól, igyekezünk mindent megtenni, hogy megfékezzükFrown ezt a förtelmet, erre angolországban tömegkoncerteket meg maratonokat szerveznek...ShockMegáll az ész...FingerAngry Geri barátom, felejtsd el az áprilisi sörözést, Sadmész a karanténba...Nana Ha egyáltalán haza tudsz repülni. Helpless
Punktum, én visszavonultam,Frown ismét Remete-bátyó lettem!!!Sarcasm

u.i. egy "olasz" turista a múlt hétvégén bringázni hívott...ShockSadStressBugs elutasítottam!!!!!!!!!ShockBugsStressHilariousHogy volt bőr a képén...FlowerHilariousCupp

https://www.topky...aj-maraton
Szerkesztette: MaMa - 2020. March 16. 19:59
BringásMaMa

MaMa
Vége van!LoL Nincs több hazugság,Shock igérgetés,Sad nincs moratórium,Frown választottunk, TupMindenki megkapta magának azt, ami neki jár.Finger Van idő ezen elgondolkodni bőven, habár szerintem a négy év is kevés lesz, Hilarioushogy ezek az idióta politikusaink a vádaskodásokon kívül valami újat is kitaláljanak...HmmMondjuk összetartást Clap(nem "Összefogást"!!!nem összekeverni!!!Nana) egy párton belül...Tup És tényleg, jó pár embernek el kellene menni kapálni...,Finger megszolgálták, kiöregedtek, elfogytak...Sad
A jó hír viszont az, hogy az Irány is beszarott, LoLhabár egypár vállalkozó ismerősöm, nem örül ennek,Frown akiknek megfelelt ez a csaló élősködő rendszer.Stress Lehet, hogy ők is mennek kapálni...?Hilarious

Na, szóval vége,Clap irány (nem a Smer) a bringázás.LoL Én már edzettem a közeli Alpokban, és erről csináltunk egy rövidke videót is.Saycheese
Nézzétek, és irigykedjetek!!!Hello Ha nem a bringás videó ugrik be (kapucnis srác Red Bull sisakkal), próbáld még egyszer, ez a youtube hibája.

https://www.youtu...CR0QmCaMTs
Szerkesztette: MaMa - 2020. March 02. 07:21
BringásMaMa

Ugrás a fórumra: