Mai nvnapos
Ma 2023. szeptember 22. pntek,
Mric napja van.
Holnap Tekla napja lesz.

Nap kel: 06:38
Nap nyugszik: 18:42
A nap vicce
Bejelentkezs
Felhasznlnv
Jelsz
Emlkezzen?

Regisztrci | Elfelejtett jelsz
Legjabb fnykp hozzszlsok
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutbbi hozzszlsok megtekintse bvebben

kiloMTER [bta]
Ma tekertek:
Ma mg nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
1. ricsi (154km)
2. Barna (90km)

Havi toplista:
1. Barna (320.9km)
2. ricsi (268km)

Tartozz Te is a legjobbak kz!
Statisztika
Az utols ht ltogati:
292
356
222
235
257
286
67
Szo V H K Sze Cs
P

Ltogat
Oldallettls
Ma: 67 281
Tegnap: 286 411
2 napja: 257 416

sszes ltogat: 600667

A statisztika 2013.1.9-n indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
Barna
Már dolgozom a motoroson is Smile szerintem is fejlódni kell a korralSmile, mivel érzem, hogy korosodokSmile!!!

Barna
Mama, szombaton Jó meleg lesz, Smilevan útvonalad? Van új bringám, Smileaz igaz, hogy motor nélkuliSmile azért kipróbálnám mielótt átépítem utira.Smile Vagyis batrira megy ,de csak a váltojaSmile

MaMa
Na, felteszem a nagyfákat...Saycheese igaz, én csak képről láttam. Tup
További jó hegymászást, én maradok a bringázás mellett.Hello
MaMa csatolta az albbi kpeket:
img-20200606-wa0010.jpg img-20200606-wa0009.jpg img-20200606-wa0008.jpg img-20200606-wa0007.jpg img-20200606-wa0006.jpg img-20200606-wa0002.jpg img-20200606-wa0001.jpg img-20200606-wa0000.jpg

BringásMaMa

Barna
Igen, az a pacal nagyon szeretett volna kijönniSmile, de hősiesen tartottam magam, akkor se hisz megfizettük!!SmileSmileSmile Hülyeséget sokszor csinálok, most is az volt!!!
A túra nagyon jól sikerült, én még ilyen nagy kidőlt fákat nem láttam !! Dehogy az a
babeta így elhagyja magát??!!Smile 50 kilót emelgetni nem semmi! ... Fent a csúcson már
azt is elfelejtettük, hogy, hogy is kerültünk oda (a várromnál) mert a látvány pazar!!Smile
Gýmes várát már jól széttszedték az idő folyamán.....megérte a szenvedésSmile
Barna csatolta az albbi kpeket:
img_6821.jpg img_6820.jpg stitare1.png stitre2.png stitre3.png

MaMa
Hááát, a mai napom nem éppen úgy alakult ahogy elterveztem.... ShockAngryStress
Szóval, az időjósok ismét rossz idővel fenyegettek vasárnapraTstorms, ezért hegyi vezetőnk javaslatára áttetük a csitári túrát, mára, azaz szombatra. SarcasmTalálkozás tízkor Csitáron,Clap aztán nekivágtuk magunkat a Csitár-i hegyeknek. TupDe, nem ám az előre eltervezett útvonalon,Nana nem, hanem a Garmin szerint...Shock Állítólag, az jobb útvonalat tud, mint az én gépem...Frown Hát igen, szép helyeken jártunk,Clap a sár sem okozott gondot, kanyarogtunk jobbra, balra,Tup ereszkedtünk le meg emelkedtünk fel,Tup és mit ad Isten, Gímesen kötöttünk ki, a vár alatti parkolóban.Stress Na, hegyi vezetőnk előállt egy jó ötlettel, hogy vegyünk részt egy hegymászós bringatúrán, fel a várhoz...ZipitBugs Hát én kiszálltam a csapatból, és irány vissza a parkoló restijéhez, ahol inkább a 12-es Krušó, Sörivóés a jó pacalleves társaságában vártam a hegymászók és favágók érkezését.Shock Ez kb. másfél óra múlva bekövetkezett...Angry Tényleg, Barnika, mi lett a pacallal? HmmVisszajött a felszínre....? HilariousSadAztán indulás vissza a szép erdei utakon az autóhoz.Clap Végül is klassz volt, mint ahogy azt alibis Gyula mondaná...Cupp
Ja, és még fogtam négy kullancsot, StressStupi szintén. StressBarnika te mennyinél tartasz..?Helpless
Remélem túravezetőnk kiélte vármászásos igényeit, Hilariouslegközelebb csak a komáromi várba vagyok hajlandó vele felmászni.Finger
Két dudás egy csárdában nem fér meg... Ma, az okos engedett, na meg az okos szenvedett...Shock De azért jó volt, viszont a közeljövőben nincs többé útvonalmódosítás. Nana
Magam tekerek, LoLés tudjátok, aki jön, aki nem én megyek...a saját fejem után!!!!Hello
dscn2533_stredn.jpg dscn2554_stredn.jpg dscn2551_stredn.jpg dscn2542_stredn.jpg dscn2541_stredn.jpg dscn2537_stredn.jpg dscn2536_stredn.jpg dscn2528_stredn.jpg dscn2527_stredn.jpg snmka_3.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. jnius 06. 22:54
BringásMaMa

MaMa
Lesz még valamikor szélmentes nap...?ShockAngry
A Stitárt is elfújja a szél???Helpless
BringásMaMa

MaMa
Akkor már most szólok, hogy továbbra is készülök a csitári hegyekbe...,LoL mivel a mára tervezett túra ismét elmaradt...Angry No, nem a tegnapi bősi pálinka miatt, Nananem, csak hát az égiek valahogy nem akarják, ezt a túrát.Rain Küldtek egy kis rossz időt.Tstorms A következő időpont vasárnap vagyis 7-e.Sarcasm

u.i. a "Medvés-ház" lezsírozva...TupClapHello
BringásMaMa

rudee
Aggyisten!

Mama köszi az invitálást,de ha máskor időben észreveszem,akkor szavadon foglak.
De legalább az vigasztal,hogy a Sunnyogó Hallgarag defektet kapott (már megint) SadClapZipitBlushing
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Sziti, bringás, rolleros kollégánknak nagyon boldog szülinapot. FlowerCuppFlower

Asszem, a hétvégén ismét nagy "szél" lesz a Csitári hegyek felé... főleg szombat után...MusicSörivóNa,meglássuk.
A tervemHello
p6180001_stredn.jpg titre-terv.jpg

BringásMaMa

MaMa
No, asszem, a csitári hegyeket elfújja a szél...Angry, egy héttel későbbre...HelplessBye

Na, meg pár kép, az alatti beszólásról...
img_9034_stredn.jpg img_9021_stredn.jpg img_9026_stredn.jpg img_9018_stredn.jpg img_9002_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. mjus 22. 06:58
BringásMaMa

Barna
Volt egy időszak mikor a mamatrek hű tagjai /én nem/Smile részt vettek egy téli túrán
melynek a neve ha jól tudom " GIANT Marianka "volt ...-14 fok volt akkor / Rudeba még a sz... is belefagyottSmileSmileSmile....egyszóval tegnap én is megcsináltam valami hasonló útvonalat ,... ja plusz 25 fokban versenyen kívül és elmondhatom , volt mit csinálnomSmile. Pályák 1 osztályúak , élvezetes / single track/Smile pályák csúcs. csak az volt
a gond , hogy elment a signál /nuku telefon/, s nem találtunk volna olyan bringást
kb. 20-at megszólítottunk aki tudta volna , hogy honnan jön s merre tart.Smile Első mozdulat a telefon után való nyúlás, dehát nekik sem volt signál !!! s este hat óra, az erdőben sötétedett , s vissza Mariankára 12 km. Na és ilyenkor jön a defekt /persze , hogy a
fent említett koléga kívántaSmile... 19,00-ra visszaértünk az autóhoz :
Ui:..volt egy vezetőnk, egy darabig... Igor, s szerintem is nagyon nyálas voltSmile
lfnb9563.jpg marian1.png marian2.png marian3.png

MaMa
Rudika-ne csak gyalogolj, bringázz is!!!Nana Vasárnap a csitári hegygerincen..?HelplessHilariousHello
BringásMaMa

rudee
No jó napot !

Bocsánat a késésért ,de dolgoztam (senki nem nevet, értitek ?! ) ShockPfft
Mama,köszönöm szépen a jókívánságokat,de aztán mégiscsak beszéltünk telefonon.LoL
Bizony,sokszor eszembe jut Roštín,biztosan az egyik legszebb emlék (legalábbis) az én szívemben (no ez marha romantikusra sikeredett) Grin Még a WC-ét is élvezetm, ti már nem annyira.Pfft

Látom,ti azért tekertek, Barnuska pedig ráállt a piára Grin
Múlt 7végén begyalogoltuk a Jánošíkove dieryt,aki még nem volt,annak csak ajánlani tudom.Tup Akár hiszitek,akár nem,tervezem begyalogolni Gímest is és a Kovácspataki hegyeket is. Mit ad Isten,arra is jártatok,ahogy látom.

Ha vége lesz már ennek a cirkusznak,igyazán összehozhatnánk már valamit közösen. Pl. egy Velencét is

Viszonlátás ! Jee
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
A szerető férj, mindenben támogatja a feleségét!!!NanaTupClapFlowerHilarious
MaMa csatolta az albbi kpet:
milujici_muz.jpg

BringásMaMa

Barna
képek
img_6593.jpg img_6587_2.jpg fusb3085_1.jpg dhxp2699_1.jpg nitra3_1.png nitra2_1.png nitra1_1.png

Szerkesztette: Barna - 2020. mjus 11. 20:19

Barna
Mama, 2 sör után már nálad is fekszenek a képekSmileSmileSmile.Na erre azért nem számítottam
mármint az emelkedőre. Ennyi kihagyás után femászni a Zobor-ra, komoly megterhelés,....de a kilátás pazar, úgy , hogy a fájdalom / az alfelem/ gyorsan mulandóSmileSmileSmile
Csitár volt a tervben eredetileg....mászás után nagyon gyorsan meggondoltam magam, egyszóval a "csitári hegyek " majd legközelebbSmile Nagyon szép a nitrai vár, dražovceie kápolna az erdei utak....jöhet az "A" tervSmileSmileSmile
ppxz5440.jpg img_6586.jpg

MaMa
Csak egy A,B, terv...Hello

A-CsitárTup
B-GímesZipit
titre_krt.jpg jelenec.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. mjus 11. 11:35
BringásMaMa

MaMa
Én csak Zobor-hegynek hívom,Tup és már régen tervben volt.Tup Valahogy , mindig a magyar részt bringáztuk,Hmm de most, hogy ez van, kipróbáltuk ezt is.Clap Pénteken meglátogatott a Barna-Trek vezetője Bősről,Hilarious és feldobta ezt az útvonalat. LoLSzóval egyesült a "villanybrigád" és a (még) önerővel hajtott bringáscsapat. HilariousHát, jó emelkedő volt, az biztos,Stress de előtte megnéztük a nyitrai várat. SaycheeseMég itt sem jártam...Helpless A Zoborra mászás legvége "meredek és gyökeres" volt, mi nem másztunk fel a csúcsra,Frown de akadt "egy", aki felcipelte a bringát...ShockNa, meg a barlanghoz is...Shock Hát jó, elismerem, így könnyű a full carbonnal...,Sad de vitted volna magaddal a "Motorkát"...Hilarious
A kilátón erős volt a szél,Angry és sok volt az ember, ezért mentünk tovább az erdőbenTup, ahol jól járható, bringás utak vannak. TupEzután megnéztük a 11.században épült Dražovce-i kápolnát.Saycheese Majd vissza Nyitrára a sörözőbe...SörösMinden biztonságos intézkedést betartva...Nana
Szóval jó volt.Clap Csitár csak most következik.Hello
20200510-zobor_1.jpg 20200510_112331_stredn_1.jpg 20200510_112556_stredn_1.jpg 20200510_112615_stredn_1.jpg 20200510_112653_stredn_1.jpg 20200510_130658_stredn_1.jpg 20200510_142716_stredn_1.jpg dscn2501_stredn.jpg dscn2519_stredn.jpg dscn2517_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. mjus 11. 10:22
BringásMaMa

Barna
Vasárnap a csitári dombokat tervezem meglátogatni / a csitári hegyek alatt régen leeset a hó, azt hallotam kisangyalom..../ kb. 10,00-kor leszek a nyitrai várnál....

MaMa
A mai nap képekbenSaycheese
20200503_103349_stredn.jpg 20200503_103424_stredn.jpg 20200503_110448_stredn_1.jpg 20200503_110459_stredn_1.jpg 20200503_111117_stredn_1.jpg 20200503_122945_stredn_1.jpg 20200503_122259_stredn_1.jpg 20200503_105017_stredn_1.jpg 20200503-garamkvesd_1.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. mjus 03. 20:07
BringásMaMa

Ugrs a frumra: