Mai névnapos
Ma 2019. October 24. Thursday,
Salamon napja van.
Holnap Blanka, Bianka napja lesz.

Nap kel: 07:22
Nap nyugszik: 17:41
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (247km)
2. Barna (187.4km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
141
93
153
155
149
167
20
P Szo V H K Sze
Cs

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 20 117
Tegnap: 167 326
2 napja: 149 262

Összes látogató: 421136

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Szép jó estét mindenkinek! Új tagoknak és régieknek! Akkor tehát holnap reggel találkozunk, a megbeszélt helyen. Remélem KaReSzMaMa is ott lesz a ma esti borverseny után, és nem fog a "náthával" küzdeni. Rudika most koncertezik, és élmenyeit velünk is megossza majd a holnapi túra folyamán. Alibizsu sajnálom, hogy nem tudtok eljönni, de megértem, most sok felétek a program és a munka. Tibusznak üzenem, hogy jelentkezett a kollégája az Ali-bi csapatból. Vagyis alibusz Gyuri-bá, aki szintén készül a holnapi túrára.
SaFeTyPiLot megérkezett a Tátrába, azt üzeni, jól van, és vigyázzunk magunkra holnap. Geri még mindig az eltűntek listáján, a trolisoknál meg létszámcsökkentés várható. Csak megmarad a 78-as troli? Na most már befejezem, holnap reggel találkozunk.
Jó éjt mindenkinek!Shock
Még egy utolsó ima Blueangelhez! Blue, ugye létezel? Nem jelentkeztél, pedig most szabad vagyok! Még bízok a holnap reggelben, küldj jó időt, és szárnyalj velünk...
Rudika, csak nem csuktad be Blue-t a palackba? Ha igen, most azonnal engedt ki!!!

Tibusz
ŐSziasztok ! Tibi vagyok, kocabringás , Bulony küldött értesítőt,tetszik a dolog meg a csapat , meg minden. Általában egyedül tekerek mert nemszeretek alkalmaszkodni , de azért van bennem kompromisszumkészség. Holnap megmutatkozom , de sajnos nemmehetek veletek mert más a programom.Majd máskor jobban szerveszkedek. Örülök hogy kisvárosunkban létezik ilyen klubb, reméllem lesz még alkalom élvezni adotságait.
tibusz

szabimester
Sziasztok MINDENKI,
orulok hogy létezik ilyesmi mint ez a klubb. Eddig magányosan szoktam tekerni, de remélem ez megváltozik. Ha az idom fogja engedni biztosan csatlakozok hozzátok pár túrán. Remélem befogadtok? :tup
MaMa, sajnos szombaton dolgozok :helpless:, úgyhogy majd máskor. Még az éven nem tekertem egy kilométert sem. De igyekszem bepotolni.
Kívánok szombatra jó idot, és jo tekerést.
Sziasztok:tup::clap:
szabi

rudee
Zsunak köszi a dicséretet,zavarba hoz,hihiShock(ma már a második csaj-első a Marika).A kitartásomról meg annyit,hogy lehet holnap valahol Kabátfalunál lefordulok a bicajról és alszom egyet,hihi.:hilarious:Ráadásul holnap este rám is buli vár ugyanott.De vasárnap már pihenek.Vagy nem? Hihi.:king:
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
alibizsu
Üdv. minden bicajosnak. MaMa köszi a meghívást, de nem jön össze nekünk a szombat. Vasárnap majd pótoljuk - buli utáni nap. Majd úgy bambán tekerünk amerre a bringa megy. Abban is van valami jó. Rudit csodálom, aki:king: 1000-rel pörög, és már két klubban is kivívta a legmagasabb rangot.
zsu

http://alibi.5mp.eu
rudee
Jó reggelt emberek! "Engem már nem tutujgat senki,nem becéz,nem mondja:kiscicám...."-idézet Nagy Feró bácsitól.Grin Ki az a Szabi? Lehet,hogy 2 újonc is lesz a holnapi túrán,mert az Alibibe is bejelentkezett egy hölgy(Cs.Marika),aki talán ott lesz.Nem is annyira újonc,mert magányosan már sokat letekert.FrownA jogurt az nem rossz,de előtte egy jó nagy szelet sonka hagymával-az az igazi! :sarcasm:No meg a friss tepertő! Anyám! Attól füstölnek ám a gumik!Meg aztán,ha eszel előtte egy kis bablevest és az "üvöltő szelek" is besegítenek! :bugs:Csak az utánad tekerőnek kellemetlen egy kicsit! No,már megint puruttya voltam.De ez az igazi Rudee :king:Szép napot nektek,munkanapban ez az utolsó,hihi.Long live....:king:

MaMa
Szia, szabimester! Téged is várlak holnap, és várlak itt a vendégkönyvben is! Legyen szép napod!:clap:
u.i. már annyit írtam, remélem felviszik a rangom! Rudee, követlek!

MaMa
Szép jó reggelt mindenkinek!
Nagyon jó napom lesz! Látom Maros bejelentkeztél az oldalra, és ennek nagyon örülök. Remélem szakítasz időt egy pár túránkra, vagy éppen utánna a bulira! Most szombaton nincs buli, száraz (kaja nélküli) hétvége lesz, reggel a SaFeTyPiLot elhagyott, én meg főzni nem tudok. Úgyhogy jöhet a jogurt, meg a piskóta. Remélem holnap többen eljöttök, (Maros téged is várlak-bringán), sajnos a száguldó marhagyors AnCsInMaMa, hiányozni fog mivel keményen nyomja cenzúrázott újságot. Remélem majd legközelebb sikerül neki műszakot cserélni. Rudi, rád bízom Marikát, az új Alibis jelentkezőt. Úgyhogy várlak benneteket. KaReSzMaMa náthával küszködik, Geri még mindig nincs, de lehethogy titkon hazarepül mint Helen, vagyis Miss Tanakis a Jóban-roszban-ból. Mert nézem ám...! No erről ennyit.
Itt a hónap vége, a köbözős leltárok ideje. Na, már nincs is jó napom. Megyek fa-szállítani...:bugs:

MaMa
Jó estét mindenkinek! Vsetci do pozoru! Itt egy előléptetett MaMáCsKa beszél, vagy inkább irogat. Szóval szombaton jó idő lesz, de vészhelyzet esetén (felhőszakadás, jégeső, födcsuszamlás) esetén vasárnap is tekerhetünk. Tehát szombaton fél tízkor a gyógyszertár mögött, vagyis a "Patika" előtt találkozunk.
Geri elérhetetlen, érthetetlen, Levi igazolta magát, Tominak meg megfújták a bringáját, hát ilyet. :stress::bugs:Mellesleg görkorival a rövid távot teljesíteni lehet. Ervinben nem csalódok, remélem Évi is ott lesz, és képviseli a női nemet. A romániai csángóknál tekergő Lengyel Zoli is jelezte részvételét, remélem Bulony se ijed meg egy kis esőtől, és Piko - Kamil is jelezte részvételét. Egy hét múlva gyalogtúra Hegyimanóval a Vértesben. Mindenkinek ajánlom, a Kamalduli remeteség megtekintését, csudaszép, a múltkor arrafelé tekeregtem!
Blue, még mindig várlak! Vagy csak szombaton lepsz meg, amikor SaFeTyPiLoT már biztos távolságban lesz? Úgy még érdekesebb! Ja, SaFeTyPiLot-nak meg van tiltva mindenféle fa, és fa-szállítás a Tátrában! Csak iskolázni szabad, no meg túrázni! Pedig jobban tenné ha velem tartana, és megismerné a bringázás örömeit.Hiszen megígérte...
Még, annyit elárulok, hogy a bringámon új futómüvek lesznek (ideiglenesen) kicsit durva, de talán kibírom!
Most megyek nemmondommegmitcsinálni. Jojcakát!Shock

rudee
No,végre egy királyhoz méltó kép került az avataromba.Ki is lenne méltóbb ehhez,mint egy gitárkirály. :king: De egy kérdés: mi a sz.r az az avatar?:argue:Az valami olyan,mint a zivatar,hihi? Mindenki készül szombatra? Bulony is üzent,hogy legyen B terv is. Még egy napot dolgozunk,este Uriah Heep koncert,reggel pedig nyeregbe! jóccakát! Long live....:king:

stupel
Heló!
A következőkben azokhoz szólok, akik szeretnének avatart a nevük mellé, ami megjelenik itt is a vendégkönyvben:
- a bal oldalsó panelben található a "Profil szerkesztése" menüpont, ott az avatarnál kiválasztható egy kép, melyet szeretnél az avatarodnak, ennek a mérete max 100x100 pixel és 30kB lehet

- az átméretezéshez segítségül a letöltések menüpontnál letölthető egy kis Windowsos kiegészítés, ami lehetővé teszi a képek átméretezését. Kövesd a leírásban szereplő utasításokat és garantáltan nem lehet problémád... :clap:
http://mama-trek....p?cat_id=1
...A letöltéshez be kell lenned jelentkezve...

Várjuk a Feszty túrát, reméljük minden oké lesz és az idő se állja majd útjainkat... :lol:

http://mama-trek.hu
rudee
Haladócska szolgálatra jelentkezem!Angry Imádlak titeket és imádom ezt az oldalt is.Mindenkit imádok,remélem ti is rajongtok értem:jee: Elég a nyalásból,térjünk a tárgyra: az idő szuper,ma rövid ujjúban közlekedtem.Ervin,ne jósold az esőt,mert a kasszába dobhatod a tízest,vagy pedig hozol egy nőt mindenkinek!Igenis szuper lesz az idő szombaton.Az megvan,amikor a cigánytól kérdik:hová mész Dezso? Hát a Priorba kabátért.Ha nem kapnak el,hozzál nekem is,hihi.:clap: További szép napot kívánok,long live....:king:

rudee
Sziasztok,én is zobák vagyok még?! Ez nagy sértés egy királynak! Sőt,felségsértés! Ezért valaha bitófára lehetett kerülni,vagy minimum 25 korbács.Úgyhogy Stupikám,valamit ki kell találnod.Shock Hát Katika bizony hiányozni fog,azt hittem legalább ő képviseki a Női vonalat,mert eddig a csajok közül mindenki visszalépett! Habár Sz.Éva meglepit ígért! :bugs:
Blue :helpless:jelenlétére én is számítok,lehet,hogy szükség is lesz rá.Trolisnak jó pihenést kívánok,Safetypilot meg nektek hajtsa fel a fát a Tátrában?Vagyis bizniszel?:sarcasm: További szép napot mindenkinek.Long live....:king:

ervin
Szép reggelt mindenkinek!
Úgy szeretnék én is újonccá avanzsálni. Az igyekezet meg van hozzá.
Szóval a szombati időjárás kicsit esősnek látszik innen. A vasárnapi az már igazi tavaszi. Mindenesetre készülök, mert szeretnék szombaton indulni a Fesztyre.
ervin

www.roverservis.sk
MaMa
Aztamindenit - újonc lettem!!!!!!!!!:lol::clap::sarcasm:

MaMa
Sziasztok, itt az újoncka jelentkezik. Más nyelven, zobák, bazant, holub, kopasz- vagyis úgy katonásan-Mamóka. Remélem nemsokára emelik a rangomat. Szombaton remélem jó időnk lesz, már aki eljön a túrára, a többieknek meg úgy is mindegy. Trolisunk Erdélyben, Geri eltűnt, SaFeTyPiLoT meg a Tátrában, úgyhogy szombaton nincs Safety-Car, mindenki magára vessen, vagy várja meg a következő buszjáratot!!! Ja, és várom Blue jelentkezését. Blue, tetszik az oldal? Még meg se dicsérted! Pedig szerintem Stupel munkája megér egy dícséretet! Jelentkezz, remélem szombaton velünk leszel. Egész nap ráérek... Sőt még másnap is!!!
Rudika én is csak gyakorlom itt a variációkat, de még nekem is van mit tanulnom. Kösz a hozzászólást a képekhez. :hilarious:

rudee
Készül és szépül a klub helyiség.Nagy tervek szövődtek,amik ha megvalósulnak(és miért is ne?) akkor még szebb lesz az élet.De ez még 7 pecsétes titok,mint a Dodiék szaporulata.Nem szabad
elmondanom,hogy babát várnak.Stupikám,kipróbálok pár dolgot,működik-e.
[img][mail][url]Hát tessék[/url][/mail][/img]
.Na, ma még egy kicsi okktatás következik:
:king:

stupel
Heló!
Na, ma még egy kicsi okktatás következik:
A hozzászólás írásánál van sok elem, amivel formázhatni lehet szövegünket. Ezt úgy kell tenni, hogy kijelöljük a formázni kívánt szöveget, majd megnyomjuk a megfelelő parancsot, ezután automatikusan egy kódot ír ki, az elejére illetve végére a kijelölt szövegnek - ami majd a szöveget a megfelelő módon megváltoztatja. A következőben mindet bemutatom:

- a vastag b betű a szöveg vastagságát állítja kijelölöm és b
- dőlt i betű a szöveget dőlté teszi
- az u betű az angol underline-ból ered, ez aláhúzza a szöveget
- az url parancsal linkelni lehet webcímeket, pl.: http://mama-trek....
- a mail parancs az e-mail címet emeli ki [mail][/mail]
- az img parancsal képet lehet beilleszteni egy megfelelő weblinket megadva pl.:

mama-trek.extra.hu/images/photoalbum/het_kepe_1_1.jpg

- a center parancs a szöveget
középre rendezi

- a small parancs kisebb beűt ír ki: laci (de nem teszi :)) :hilarious:
- a code parancs html vagy php kód formájában írja ki a szöveget:
Kód letöltése  Kód
<html> stupel

- a quote parancs segítségével idézhetsz más szövegéből, ezt teszed akkor is, ha a hozzászólás sarkában az idézre kattintasz, ott bennhagyod az idézni kívánt szöveget, és lám:
rudialibi írta:
Nem félek Mama Leóne,biztos vagyok benne,hogy eljutunk Bp.-re.Remélem be tudjuk majd préselni valahová.::lol:... ...Szép napot...Long live.....:king:

- valamint a betűszínt lehet állítani a megfelelő szín kiválasztásával

És még egy fontos dolog, mielőtt elküldenéd a hozzászólásodat, érdemes a "Válasz előnézetére" kattintani, itt láthatod, hogy hogy fog kinézni a kommented elküldés után, és csak ezután "Válasz" gombot nyomni.

...persze ez az összes csak pár új lehetőség, nem muszály élni vele... B)

http://mama-trek.hu
rudee
Nem félek Mama Leóne,biztos vagyok benne,hogy eljutunk Bp.-re.Remélem be tudjuk majd préselni valahová.::lol: A facsúsztatással pedig vigyázz,nehogy a lábadra essen és arra beszéld ki magad,vagy nehogy "elszlovákosodjál". Szép napot...Long live.....:king:
Kód letöltése  Kód

[img][/img]

MaMa
Ne félj Rudika, nem bringáztam, dolgoztam. F-szállítottam! Oda bringán majd együtt megyünk.

Ugrás a fórumra: