Mai névnapos
Ma 2019. August 19. Monday,
Huba napja van.
Holnap Alkotmány ünnep, István napja lesz.

Nap kel: 05:54
Nap nyugszik: 19:48
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (231km)
2. Barna (199.4km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
184
200
171
186
137
198
90
K Sze Cs P Szo V
H

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 90 346
Tegnap: 198 1432
2 napja: 137 1069

Összes látogató: 409743

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
ervin
Szuper buli a CM, de gondolj csak bele, ahhoz, hogy eljuss x kg CO2 kell hogy az autód, vagy áttételesen a busz, vonat elégessen. Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan. Helyesírásilag nem helytálló, de igaz Cool
ervin

www.roverservis.sk
bikEry
Ezen szívesen részt vennék... Smile
http://criticalma...

bikEry
Szép estét!

Jaaa, hogy Ti versenyre mentek? :-o Akkor ezúton is sok-sok sikert, szerencsét, jó időt & szelet kívánok! Bár addig még úgy is írogatunk itt...

Randizok? hehe, jó vicc :jee:
Már 5 órája itt ülök a gép előtt... vagyishogy nem voltam folyamatosan itt, de annyi ideje már be van kapcsolva. Elég forgalmas napom volt... A napomat a szokásos péntek délelőtti tevékenységemmel kezdtem: végigtakarítottam a lakást, rakodtam. Utána főztem, voltam üzletben, majd elmentem egy graf. stúdióba, mert suliba egy szemináriumi munkához adatok kellenek valamilyen cégről. Utána letekertem Gyallára - fantörpikus volt, csak úgy süvítettem (hátszelem volt). Haza vonattal jöttem. Utána még mentem a városba, nagymamámhoz, kicsit megtisztogattam az én drága táltosomat... majd hazajöttem.
És este vééégre felszereltem a bringára az üvegtartókat. Smile Ugyanis eddig nem lehetett belerakni a csavarokat a menetbe - és Bulonyéknak volt olyan menettisztító vagy mifene szerszámjk, amivel megoldottuk Smile

alibizsu
Annyit írtok, hogy eltüntettétek az üzimet. Pedig fontos volt. Tudom, hogy most Rostinra készültök, de edzésképp tekerhettek velunk holnap - határi meg tanyasi utakon. KLASSZ LESZ. Rentgeteg munkával elkészült a klub is, ahova szeretettel várunk benneteket!:flower:
zsu

http://alibi.5mp.eu
MaMa
Ahogy a mondás mondja:"sikerült kiugrasztani Levit a bokorból!" :tup:Rosszul írod Levikém, nem is trolizol, hiszen állandóan sztrájkoltok. Ha jól tudom, most hétfőn is a depóban viszkolod a jó öreg muszka 78-ast. Egyhete voltam Pesten, nyoma sem volt a 78-as járatnak. Pedig a szomszédban voltam az Öv utcában! A másik dolog, amiben nem vagyok biztos! A Pártai Lucia-milyen távolságba jósol? Mert Roštín kicsit odébb van a hetedhét országon is túl! Bár csak igaza volna a Luciának. Levi, ez nem a felesége annak az Augner vagy milyen Szilárdnak, aki derűs estéket igért, csak az nem mindig jött be? A páleszre meg vigyázz, nem ám elpárolog jövőhét péntekig!!!
Más téma! Mi van veled bikEry? Hol vagy, merre jársz, merre tekeregsz? Miért nem írsz? Ja, péntek van biztos randizol! Akkor majd utánna...
Vigyázzatok magatokra, a tekergőknek még egyszer jó tekerést, magamnak meg szép álmokat!Shock

levigepida
Rudikám itt vagyok!Jó hírem van,ma reggel néztem a Pártai Luciát,M1,időjárás és a jövö hétre nyárias felmelegedés mondanak,Amugy meg vagyok,trolizok hétfőtöl péntekig.Készülök Rostinra, hoztam Szovátárol páleszt,jó anyagCool
Levigepida

rudee
Teknőnek örülünk,mert már megijedtem,hogy úgy fog lerohadnia lábamról a zokni a gatyót a Juditom nem fogja tudni letépni rólam,mert rámragad! Csupa jó hír! Szalonnát,sonkát,kóbit(Rudi-mix)+ekecsi barnát,házi pástétomot,szilvalevet,körtelevet viszek(ha tudok szerezni).:tup:Karesz meg hozza a legdíjnyertesebbik borát a Levi meg elrendezi a pivót.Levi gyerek,nem ám belekeveredsz a sok szláv nyelvbe és ukránul fogsz ott nekünk csacsogni!Amúgy meg bejelentkezhetnél,csak úgy simán,érted?Hát hogy élsz,jól vagy,pincérkedsz,trolizol,meg ilyesmi.:clap:Más.A holnapi széltől kicsit tartok,de kibírjuk valahogy.Jóccakát,long live....:king:
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Sziasztok!
Néha még az egy kilométer tekerés is jólesik, főleg egy megterhelő nap után!
Emberek, ha Isten is úgy akarja, és az "Angyalok" is, akkor egy hét múlva már Roštínban a Kaminka nevű kempingben sörözve készülünk a szombati versenyre. Levinek, és Rudinak üzenem, hogy nem lesz gatyamosás a patakban, bőven hozzatok ruhát, mivel felrakom a Safety-ra a teknőt, így bőven elférünk a cuccokkal. Szóval minden napra egy gatya, és egy tiszta zokni! Ez követelmény! Levi, te meg csehül tanulj, ne szlovákul, mert ott már zsikáznak, habár a pivo az ott is csak pivo. De ahogy ismerlek, ezt a szót már ismered. Szóval, mivel pincérkedni is szoktál, te fogod kikérni a pivo-t. Ja, meg házi sonka, kóbi, szalonna, oldalas, az jöhet, hogy hát éhen ne halljunk, meg valami szovátai "kerítésszaggató" is jól hangzik. A bableves három napig kizárva, helyette jöhet a zsíroskenyér hagymával. Ne felejtsetek el edzeni, nem ám szégyent vallok veletek!Grin:tup:
Köszi Zsú-éknak a meghívást, de holnap nem tartok veletek. Otthon kell kézbe vennem a dolgokat. Ásó, kapa, nagyharang, fűnyíró meg hasonló kerti szerszámok. Amúgy mindenkinek jó tekerést kívánok!
Ma délután szabimesterrel söröztem. Szabi, kösz a cuccot, belenéztem, és este majd "gyakorlok" tervezek valamit, Szuper! Holnap este, ha ráérsz, tekerj ki hozzánk, körbetekerek veled Újfalun. Big Ben - Parlament, Sárga Macsek meg hasonló! Ja, útban hazafelé az enyhe "szellőben"többet tolattam, mint mentem előre.Shock:bugs: Ezért úgy döntöttem, hogy a Duna-töltést elhagyva a töltés aljában tekeregve értem haza. :clap:
Jó pihenést, kellemes hétvégét mindenkinek!Cool

rudee
Sziasztok! Látom,Bikery nagyon aktív vagy! Életben tartod az oldalt.:jee: Igen,1 hét múlva már Csehországban tekerünk,ha az idő is úgy akarja.Jólesik,ha az ember kipróbálhatja magát-utána az olyan cool!:clap:54 km hegyekben,sziklák között-nem piskóta,de az ember sok mindenre képes.:sarcasm: Holnap szelünk lesz(no nem a bentiekre gondoltam,hihi),asszem ez lesz csak a jó felkészülés Rostínra.:bugs: Mama, az angyalok felsorolásából kihagytad a pokol angyalait,akik bizony kemény csávók-nem éppen a kedvességükről és a segítőkészségükről híresek.Vagy a csacska angyalt is kihagytad.Nekem mindegy,csak valaki már jöjjön és küldjön egy jelet.Vagy itt van az Angyal Harlemből,kattintsatok csak a linkre: http://www.youtub...s-S5bLMz0- nekem már teljesen mindegy,csak már jöjjön! Szép estét,long live.....:king:

bikEry
Köszönöm szépen! Wink
Bár csak tizenvalahány kilométerecskét tekertünk az este, azért jól esett kikapcsolódni a suli után Smile

ervin
Sziasztok!!!
Végre péntek! Már csak 1 hét és Chřibsky maratón. Mostmár csak edzeni kéne...
Ery nagggyon jók a fotók, és remélem tegnap jól bicóztál!
ervin

www.roverservis.sk
bikEry
I'm back... Smile
Jól esett ez a rövidke tekerés... De ez is több, mint a semmi. Elvégre aki a keveset nem becsüli, a sokat nem érdemli. Grin

bikEry
Szép estét!

Vééégre csütörtök este! Pénteken meg nincs sulim! :clap:
Megyek is, tekerek egyet a haverommal a városban és környékén! Végre... "börtönéből szabadúlt sas lelkem................" Grin csak én most nem a rónák végtelenjét fogom látnii, mint Petőfi Grin
Ne tessék nagyon örülni, később úgyis visszajövök! :sarcasm: Grin

MaMa
Sziasztok!
Rudika, én nem haragszom, Blueangelre. Én érzem, hogy a MaMát nem hagyja cserben. Összes erejét Roštínra összpontosítja, hogy ott igazán szuper buli legyen. Hidd el, érzem, hogy itt nálunk is bejelentkezik, és tudom, hogy "kukkolja" az oldalt. A szombati időt meg nem szabad elítélni. Én már bringáztam sokkal rosszab időben is. Elárulok egy titkot!Frown Nekem van még egy másik angyalom is, aki nap mint nap vigyáz rám, akit én szolgálok és őrzök, akinek én köbözöm a deszkát és a gerendát, és akinek "havi rendszerességgel" csinálom a leltárt! Vagyis az én főnököm, aki "Angyal" már negyvenöt éve. :bugs:Egy igazi Ark-"Angyal". Vagy "Szájmon Templár", VadAngyal, és még sorolhatnám. De én hű maradok én Blueangel-omhoz, akinél nem kell leltározni, köbözni, és eddig még vigyázott ránk! Blue-a legközelebbi akcióm Roštín. Mutass valami jelet!
Na, most hogy az Angyalok elszálltak, bringára pattanok én is, és elhagyom a fatanyát, nyomás a Macsek. :lol:Majd este jelentkezek!
u.i. Mivan Rudika, feljebb mentél a ranglétrán?:clap:
MaMa voltam!

rudee
Minden jót emberek! Jelentkezett Blueangel,de nem itt,hanem amott(Ali-bi).Szóba se hozta a szombati "malőrt" !Legalább védekezne! Angry No,mindegy,mert mindent renderakhat még.Például gyönyörű időt kérünk szombatra,a jövő hétvégére(de azt már péntektől!) pedig egyenesen fantasztikusat! :bugs:Nem akarunk sárban és tócsákban,hidegben és esőben tekeregni Rostínban.Ott a nehézségekből éppen elég lesz a sok domb meg a szikla(rock,hihi):hilarious:.Bluebébi:helpless:,el tudod intézni? Ebben az esetben fátylat borítunk a múltra. Tudod mit,Bulonyéknak is szerezz jó időt a vasárnapi gyalogtúrára! Amúgy,mizu veletek trekkesek? :flower:Szálka,fogpiszkáló megszámolva,asszony,nő elrendezve(nekem itt lenne pár megjegyzésem:hihi),számlák befizetve,lopott holmi biztos helyen,pénz elásva-akkor jó. Legyen szép napotok,long live.....:king:

alibizsu
a link beszúrása nem úgy sikerült, ahogy gondoltam, de azért megtaláltok bennünket. Partnerkapcsolat, hála Stupinak, ezen az oldalon is van.
zsu

alibizsu
Szombaton határi utak meghódítására indul az Alibi klub. Mindenkit szeretettel várunk. Részletek a [url]http://alibi.5mp.eu [/url]- n.
zsu

bikEry
Üdv az újoncnak meg persze a többieknek is! Wink
Köszönöm szépen a dicséretet a képekkel kapcsolatban! De azért még bőven van mit fejlődnöm... Smile
Jó tekerést holnapra!

MaMa
Sziasztok! Végre SaFeTyPilot "újonckánk" is hozzászólt a dolgokhoz, remélem nem sokáig marad ebben a rangban! Ěn meg befejeztem a leltárt! Eltünt két gerenda, egy sor deszka, és pluszban van három használt fogpiszkáló! Holnap reggel már szabadon szárnyalok bringámon a melóba! Bízok a jó időben, habár nem sok jóval bíztatnak az időjósok! Shock
bikEry - szuperjók a képek! Az asztalon a (Rudi)sonka olyan élethű, hogy majdnem belenyúltam a monitorba! Az biztos, hogy az ezüst-lakodalmunkon SaFeTy-val(kicsit még odébb van) te leszel a fotós!!!
LadyMary - milyen az új munkahely? Remélem bejön, és lesz időd bejelentkezni a vendégkönyvbe. A tegnap rosszul fogalmaztam a hátsó feleddel kapcsolatban! Rudika, rögtön jelezte is. Én komolyan a (kemény) nyeregre gondoltam. Hisz ismersz, nem?:hilarious:
Most megyek szundizni, reggel vár a 15 km tekerés, vagyis fél hatkor indul a "Paddy", irány a fa-szállítók üzeme!
Jó éjt mindenkinek!

rudee
Jól látok,Safetypilot eljött a serpenyőtől,odaült a géphez és szólt a néphez?!:bugs:Előlépett egycsillagos újonckává? Ez igen,ezt nagyon gyorsan fel is írom valahová.Ez nagy fordulat a Mama-trek oldalán.Ezután már csak a biciklireülés következhet.Megemlítettem odahaza(Alibi),hogy mennyire beindult a fórum itt a Trek oldalán,de Safetypilot még erre is rátett egy lapáttal.:clap:A kukkolók pedig sírjanak,mert elvesztettek egy "öreg" harcost.Megyek,és felébresztem Juditomat,elmondom a hírt.Már itt is vagyok,nagyon gyorsan lerázott,úgyhogy meg is van az éjszakai programom,hihi.Asszem,ma sem gyűrjük össze a lepedőt!AngryBikerynek köszi a képeket :saycheese:és az időjárást,remélem igaza lesz.Mert,ha nem......:bugs:Szombatra várunk mindenkit a dűlőtúrán.Részletek az Alibi oldalon.Az újoncoknak mondom,hogy a link az Alibihez a "partnereinknél" van.:tup:Katikának pedig megpróbálok küldeni egy dalocskát,íme:http://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY&feature=related Legyen szép az álmotok,long live....:king:

Ugrás a fórumra: