Mai névnapos
Ma 2019. July 17. Wednesday,
Endre, Elek napja van.
Holnap Frigyes napja lesz.

Nap kel: 05:14
Nap nyugszik: 20:33
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Barna (73.4km)

Heti toplista:
1. Barna (73.4km)

Havi toplista:
1. Barna (277.6km)
2. MaMa (207.4km)
3. ricsi (164km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
232
200
222
178
201
201
141
Cs P Szo V H K
Sze

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 141 629
Tegnap: 201 903
2 napja: 201 859

Összes látogató: 403401

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Barnika, örülök, hogy megtaláltad az új túráid helyszineit.ClapTupClap
Amúgy meg ne akarjál versenyezni!NanaEngem már kinyuvasztottálShock, most a Karcsi van soronStress, aztán meg jösz te magad.Nana Mindig ésszel,Nana ezt tapasztalatból mondom.ShockNe törődj a gyorsmenőkkel!!!Jee Én a tachométer lecseréltem pulzusmérőre.Sarcasm A "sebességet" melynek értéke maximum 115/perc , igyekszem elkerülni.Stress Ilyenkor infót kapok, hogy " barátom, vegyél vissza a tempóból"Angry, és én visszaveszek.Tup Szóval a közös túráknak kampec,Bye mivel számotokra az én tempóm kritikusan alacsony.Helpless Amúgy hétfőn irány az "STK"Shock, vagyis a szívdoki, kötelező ellenőrzésre...StressAddig is diétázok...Hilarious
A Karcsi nagyon finom !gyógyszert" adott a jómúltkor. TupKarcsikám vigyázz a termésre. FlowerBarnika, te meg találj számomra egy lajtos útvonalat a Kárkátokban.Bringás
Na de sokat írtam, csőtök!Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20190715_180140_stredn_1.jpg 20190715_165757_stredn_1.jpg

BringásMaMa

Barna
Mama ha így folytatod, nagyon is bele kell húznom, hogy megelőzzelekSmileSmileSmile mármint km - ben! Karcsi reggel lemondta a tekerést / permetezni kellet a szőlőt / !!! szerintem fele permet Karcsin landolt ilyen szélben ( úgy , hogy a Károlyt ebben az évben semmilyen perenoszpóra és torokfájás SmileSmile Smile nem fenyegeti. A jó borért , mindent megtesz egy igazi borász!!SmileSmileSmile..Így hát elindultam egyedül a Kis kárpátokba. Hát ott volt annyi ember, hogy alig találtam parkoló helyet! Annyi bringa utat amit ott kiépítettek az hihetetlenSmile
Leesett az állam. Voltak olyan e-bringák, hogy nem is tekerték és úgy suhantak felfelé !!! Amúgy meg olyan a kondim, hogy mindenkinek csak a hátulját láttam, néha tudtam csak pár gyalogost kielőzniSadSadSad Most már tudom, hogy milyen lehangoló érzés Smile
Barna csatolta az alábbi képeket:
mal_karp3.png mal_karp2.png mal_karp1.png

Barna
A fényképek Tokod faluról, Hegyes Kő csúcsáról, ...érdekes hasonlat , ugye?! Pedig már 7 év telt el a 2 felvétel között (sajnos így van, eltelt az idő) ....... igaz KEMÉNYMAG ??????

Barna
képek:
img_6380.jpg img_6390.jpg img_6378.jpg img_6376.jpg img_6296.jpg img_6286.jpg img_6281.jpg img_6278.jpg img_6273.jpg img_6267.jpg

Barna
képk, útvonalak:
img_6189.jpg makarska1.png makarska2.png makarska3.png nyerges1.png nyerges2.png nyerges3.png duna1.png duna2.png duna3_2.png

MaMa
Gratulálok Barnika!Clap Ez szép túra volt.Tup Mindig is szerettem Péliföldszenkereszt környékén bringázni.Sarcasm A Jankovich barlang a kis barlangokkal felejthetetlen élményt nyújt.Clap A tetején a gerincen haladva meg fantasztikus kilátás a Bazilikára.Saycheese A büdös a barlangban szerintem "mástól" volt.Shock Nem léptetek bele?Hilarious A Mogyorósbánya után a Kő-hegyről is szép a kilátás.Clap A Hegyes Kő meg egy jó mászás.Shock Számomra már csak emlék marad,Realsad de az mindig megmarad,Nana mert felejthetetlen. TupPár kép 2012-bőlSaycheese
img_2732_stredn.jpg img_2736_stredn.jpg img_2744_stredn.jpg img_2767_stredn.jpg img_2771_stredn.jpg img_2772_stredn.jpg img_2775_stredn.jpg img_2777_stredn.jpg img_2781_stredn.jpg

BringásMaMa

Barna
Ma tekertünk Karcsival egy kicsit, Hegyes - Kő volt az uticél. Persze felmentünk Baits barlanghoz, Szalay-barlanghoz és persze a kilátóhoz. Az egyik barlangban nagyon büdös volt / Karcsi szerint denevérek vannak benne! / vagy csak simán az ősemberek jártak arra SmileSmile Szent kútnál felfrissültünk, majd irány Mogyorósbánya az erdőnkeresztül. Tokodi pincéknél ráakadtunk egy gyömölcsfára (sárgabarack) teli ízletes barackkal!!SmileSmileSmile Fogyasztottunk randesen !(gondoltuk így gyorsabbak leszünk)
SmileSmileSmile . Gyorsaságunk csak Hegyeskő aljáig tartott /Karcsi kifeküdt !!! / én pedig felmásztam uticélunkhoz. A látvány pazar!!! Mivel a felhők tornyosultak Esztergom irányában, így aztán elindultunk haza.
Jártam a Biokovo nemzeti parkban, feltekertem a hegy a hegyre, 1762mnm .
img_6381.jpg img_6368.jpg img_6365.jpg img_6366.jpg

MaMa
Pár fotó a szolgálati útrólSaycheese
20190703_110127_stredn.jpg 20190703_103246_stredn.jpg 20190703_094044_stredn.jpg 20190703_092113_stredn.jpg 20190703_092359_stredn.jpg 20190703_090538_stredn.jpg 20190703_110537_stredn.jpg 20190703_092343_stredn.jpg 20190703_093417_stredn.jpg 20190703_110630_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Csak semmi polityika!!!!NanaSadNana

Na, de nem bírom ki szó nélkül!!!!Angry Akad egy párt, aki a saját bénaságát használja fel választási kampányra. Shock Na ezt a pofátlaságot!!!Finger És hol???Angry Hát útban a mindennapi kocsmikám felé!!! Stress Hogy minden nap okádjak...Sad Egyszer az ekecsi szépfiú, becenevén az ismeretlen fazon, vagyis Rudi TesóFlowerCuppFlower, az eperjesi eperfesztiválon, ahol ezek a majmok istenítették magukat,Shock azt mondta, hogy MaMa, menjünk innen itt bűzlik a levegő....Stress Mennyire igazad vót Tesó...Clap
Szóval csak semmi polityika!!!!Nana

u.i rosszabbak mint a magyar ellenzék...HilariousFingerSad A vérnyomásom ismét a plafonon...Bye
MaMa csatolta az alábbi képet:
20190704_202356_stredn.jpg

BringásMaMa

rudee
Aztán pedig felhívtál PfftGrin

Nagyon szépen köszönöm.

Neked pedig jobbulást.

Asszem, iszom egy sört Clap
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Ismeretlen fazon-Boldog születésnapotCuppFlowerTup

u.i. gondolkodom, hogy felfívjalak-eHmm Mennyi cent is az percenként...HelplessCsúfolHilariousClapTup
BringásMaMa

MaMa
Jó napot!Angry

Másodszor, én is Bősre izenem:Bugs Látom Barnika, te is szeretnéd kipróbálni azt a "nadstandart" szobát, ahol én voltam...TupSzuper hely, "orosz klímával" felszerelve,Sad full ellátás,Sarcasm TV távirányítóval, Tupsaját klotyó, a csajok már reggel négykor ébresztenek,Cupp minden nap más nő(k)...Clap,szóval szuper.Amen Úgy hogy Barnika, csak nyomjad a pedált százzal,Tup a harmincnégy fokos melegben,Bringás aszfalton, ami nyomja vissza a hatvan fokot...ShockEz k.r.a jó a "motorcseknek".Tdown Csak így tovább barátom, remélem még sokat fogunk sörözni!ByeHello
BringásMaMa

rudee
Nos, jó napot!

Először is Bősre izenem: a bíróságon találkozunk...Angry Májad rendben ? Jee

Másodszor : Te Mama, ki az a szőrmók melletted? Csak nem a Stupi ? Shock

Harmadízben pedig: Kitartást mindenkinek nyárra. Inlove1CloudyBringás

Az ismeretlen fazon voltam King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Aztakutyafáját nekije!!!AngryReggel kilenc órakor fent voltunk a CLO-ZOLL épületénélStress, aztán se "ismeretlen fazon"Finger se főnök,Csúfol se alkalmazottak...Helpless Pedig én ma Kőpitézni akartam... Angry Hát ilyen megbízhatatlan "főnököt, aki aztán mint kiderült fejfájásra panaszkodva Sörivóállítóag lefújta a túrát...Shock Barnika, ezt a taktikát a nők szokták alkalmazni... fáááj a fejeeem...ShockHilariousShock
Mindegy életbe lépett a B tervSarcasm, irány Várgesztes. LoLSzóval, szép időben, emelkedveClap, kint a természetben tekertünk egy körutat. Hello
vrgesztes.jpg 20190609_095148_stredn.jpg 20190609_105805_stredn.jpg dscn1479_stredn.jpg dscn1489_stredn.jpg 20190609_114828_stredn.jpg 20190609_121528_stredn.jpg 20190609_121522_stredn.jpg 20190609_123959_stredn.jpg 20190609_135518_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Barnika, ne spekulájNana, tudod, hogy saját "Remete"szabályokkal bringázokTup, nem alkalmazkodom másokhoz.Angry" Amúgy meg "két dudás nem fér meg egy csárdában". Bringázzatok jókat, viszont a Tankos utánpótlásról lehet szó...SörösSörivó
BringásMaMa

Barna
Mama nem baj, hogy magas a vízszinted, vasárnap nagyon meleg lesz, a víz meg sosem elég!!! Idegen fazonoktól nem kell tartanod /utóbbi 3 évben sosem tartották be a szavukat/.....épen ezért vasárnap reggel kiugrasztalak az ágyból úgy 8,3 tájékán !!!!!
A víznek meg majd utánna toltunk a tankosban !!!

MaMa
Kösz az infót Barnika, megnyugodtam.Tup Vasárnapra jó bringázást a KőpitéreClap, az idén már hányadszor is..?HmmCsúfol Én maradok a Remete üzemmódnál, kerülöm az "ismeretlen fazonok" társaságát...StressHilariousFinger
A szombati bringázás is kérdéses,Helpless mert nem csak a Dunában emelkedik a vízszint,Shock úgy néz ki, hogy az operált térdemben is megduzzadt a "víz"... AngryVagy netán sör vóna...HelloStressSad Megkéne látogatnom Julikát meg a képviveselő urat...!Hilarious
BringásMaMa

Barna
Mama, nincs mitől tartanod ami a dombokat illeti. Az egyik domb, azt úgy hívták " templom domb" 55 évvel visszább , itt szánkóztam még hajdanán, mára már majdnem sík terület a másik az a szemétdomb, de olyan sok a szemét rajta, hogy oda irány nem lesz.!! Van még a kanális part és az erdő egy darabon / az ott minden a Világié /. Én, kihagyom.
Hívott a Kareszmama, hogy jönne vasárnap tekerni, de nem egyedül, hanem egy RUDI nevű fazonnal!SmileSmileSmile. Mondtam is neki, hogy ez egy vicc, ilyen már volt sokszor!!! S lám
másnap hívott a fazon , komolyan gondolja Smile Pedig csak azért jön , hogy fizessem át
a számlákat SmileSmileSmile! Na akkor tekerünk, vagy üzletelünk ?,SmileSmileSmile Mindenesetre én vasárnap 9.-kor a komáromi hídnál leszek (remélem) s irány a " Kőpite " terepen,... lesz aki velem tart..????SmileSmileSmile

U.i: Ma akartam utazni Bunč-ra , jó vicc... rendesen elfelejtettem !!SmileSmile

MaMa
X. DANUBE BIKE MARATON 2019Tup

Időpont: 2019. június 8. (szombat)
Helyszín: Nyékvárkony, futballpálya

Az idei Danube Bike Maraton június 8-án kerül megrendezésre.

A szokásos helyszíntől eltérően, idén Nyékvárkony ad otthont a rendezvénynek, melyen minden résztvevő a saját felelősségére vesz részt.

TÁVOK:
Family 5 km-es táv Nyékvárkony községen belül vezet végig
Mini hossza 12 km, bizonyos részeken követi a kisebb táv útvonalát
Classic road 48 km végig aszfalton halad, az ellenőrző pontok közül egy frissítőállomás is lesz
Long road szintén aszfalton halad, a frissítőállomás a 75 km-es táv felénél lesz
MTB az 50 km-t javarészt terepen kell teljesíteni (földút, kanálispart, köves, kavicsos út, erdős rész) a bringásokat frissítőállomás várja

u.i. Asszem, én kipróbálom valamelyik útvonalat,Sarcasm az MTB-től félek egy kicsit a dombok végett,Shock kikérem a véleményt ezzel kapcsolatban egy bősi fazontól...CsúfolHello
BringásMaMa

MaMa
Tegnap beneveztünk a Velence-10, tókerülő versenyreLoL, de sajnos egy kör megtétele után, a szervezők a közelgő viharra hivatkozva a maradék kilenc kört lefújták...Bugs Persze vihar nem voltStress, volt viszont halászlé, a tavalyi szezonbólSarcasm, melytől még este is böfögtem...SadPedig megpróbáltam elásni igazi "kisüsti"vel, meg Sopronival,Sörivó de a hal bírta a strapát...Angry Jött volna kifele...ShockAztán még rányomtam egy 24-es pizzátClap "Tamás bátya kunyhójában", ZámolyonTup, tudjátok, az a hely amely egyeseknek jó voltTup, a ketteseknek nem.Finger Úgy mint a Csákvári csárda.Stress Hál Istennek ilyen gondok már nincsenek.LoL Szóval, jó túra volt, és még Levivel is összefutottunk.Flower Nem a trolissalNana, a másikkal, kinek a kempingjében "Mac Donalds" épül...HilariousCsúfolHilarious
Szóval, majd megyünk egy Hamburgerre...Tup
Ma meg "Peter" ünnepli a szülinapját...Helpless Ki is ez a Peter...?Hmm Hát asszem má beugrott...Tup
Nagyon boldog szülinapot!FlowerCuppFlower

u.i. Barnika, gratulálok!!!ClapTupClapTudsz te egyedül is bringázni, ha akarsz...Csúfol
20190602_134429.jpg 20190602_132452.jpg 20190602_112752.jpg 20190602_111128.jpg 20190602_121155.jpg 20190602_163146.jpg img_20190602_112518.jpg img_20190602_111118.jpg img_20190602_150357.jpg velence_tra.jpg

BringásMaMa

Ugrás a fórumra: