Mai névnapos
Ma 2020. November 29. Sunday,
Taksony napja van.
Holnap András, Andor napja lesz.

Nap kel: 07:15
Nap nyugszik: 15:57
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
A heti toplistában még nem szerepel senki.

Havi toplista:
1. ricsi (141km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
136
110
159
144
112
100
44
H K Sze Cs P Szo
V

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 44 156
Tegnap: 100 282
2 napja: 112 276

Összes látogató: 480151

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
Barna
Kareszmamának boldog szülinapot kívánok, s kívánom , hogy mielőbb kergethesse a
levágásra szánt malackákat /disznókat/SmileSmileSmileSmileSmile

MaMa
Bajót-Mogyorósbánya-Péliföldszentkereszt-szép túraTup, jól járható utakkal, hűs erdőkben.ClapCsak ajánlani tudom, vagy bringán, vagy gyalog, mindenhogy szép. SarcasmJa, és ott a barlang, kicsit meredek a feljutás, de megéri. TupÉn tegnap kihagytam,Helpless de még ide visszatérek a közeljövőben egy gyalogtúra keretében. LoLNa, szép napot nektek.Hello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
dscn2762_stredn.jpg dscn2761_stredn.jpg dscn2760_stredn.jpg dscn2759_stredn.jpg dscn2758_stredn.jpg dscn2753_stredn.jpg dscn2752_stredn.jpg snmka_5.jpg

BringásMaMa

MaMa
Pilisi túraTupClapHello
20200730-pilis.jpg dscn2724_stredn.jpg dscn2749_stredn.jpg dscn2735_stredn.jpg dscn2734_stredn.jpg dscn2725_stredn.jpg dscn2722_stredn.jpg dscn2718_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Hát végre eljött a Csitár-i túra ideje.LoL Az idő szuper,Cloudy a felállás három az egy ellen,Shock vagyis három "keservesen" kínlódó bringás egy "motoros" ellen...Hilarious Sár meglepően kevés,Helpless szúnyog és kullancs ellen repelent,Nana kilátas jó,Tup de a tervezett csitári nyolcas sajnos teknikai okokból elmaradt,Angry mivel az egyik csodabringa megadta magát...SadAnnyit elárulok, hogy nem a Motorkáról és nem a Vasmacskáról van szó...)Csúfol Mint a Forma-1 ben, Ricardo autójában, az a fránya automata váltó...HmmIgaz, csak egy csavar, de hát ilyen a modern bringás időszak...Helpless Motorka meg autóváltó, meg mindenféle ketyere.Frown Probléma megoldva,Clap tehát útvonal kicsit módosítva, de teljesítve, és szerintem azért jó túra volt...Tup Maradt itt még pár bejáratlan útvonal, amit még be kell járni.Sarcasm Igaz Igor kevesellette az emelkedőt...Angry vagy talán a Hallgatag panaszkodott..???HilariousHello
dscn2711_stredn.jpg dscn2709_stredn.jpg dscn2707_stredn.jpg dscn2705_stredn.jpg dscn2697_stredn.jpg dscn2694_stredn.jpg dscn2691_stredn.jpg 20200726_csitari_tura.jpg

BringásMaMa

MaMa
A képek is hőgutát kaptak...Shock
Én tegnap egész nap "Alexával" voltamInlove1, és tanítottam villanyt meg rolót kapcsolni...TupEstére megtanulta... LoLAztán a Csente csárdában fejeztük be a napot..., záróráig...Sörivó
Viszont hétvégén Csitári nyolcast tervezekSarcasm, aztán irány a Kárpátok... LoLVajkán keresztül!!!NanaHello

amúgy Barnika, az a fagyi azon a képen az lóadag volt....volt vagy félvödörre való...Shock
BringásMaMa

Barna
Ilyen melegben csak három dolgot tudtam kitalálniSmileSmileSmile Fagyizni, sörözni, fröccsözni
ja és persze eltekerni győrbe a belvárosba s majd Véneknek vissza a Duna parton !!!Smile
/kavicsos/ SmileSmileSmile Igor a félutban hívta a feleségét, hogy készítsen jeget az alfelére, hűtésére!!SmileSmileSmile
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_7208.jpg img_7201.jpg img_7190.jpg img_7165.jpg img_7163.jpg img_7157.jpg fagyi1.png fagyi2.png fagyi3.png

MaMa
Szórakozás, Sörivócsaposlegény, HilariousszakácsinasShock és főszakács.Clap Ja, és a "girl"ek...Cupp
dscn2571_stredn.jpg dscn2567_stredn.jpg 20200627_143705_stredn.jpg 20200627_143513_stredn.jpg 20200627_143543_stredn.jpg 20200627_142012_stredn.jpg 20200625_144652_stredn.jpg 20200625_144632_stredn.jpg snmka2.jpg snmka_4.jpg

BringásMaMa

MaMa
A hétvége képekbenSaycheese
dscn2628_stredn.jpg dscn2619_stredn.jpg dscn2642_stredn.jpg dscn2685_stredn.jpg dscn2600_stredn.jpg 20200628_072941_stredn.jpg 20200627_103901_stredn.jpg 20200627_100528_stredn.jpg dscn2592_stredn.jpg 20200625_123558_stredn_1.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. June 29. 20:04
BringásMaMa

MaMa
"Medvés"ház lezsírozva....ClapTúravezetőnk igazi macit is ígért...Stress
Sör, bor, pálesz, csak 18 felett...NanaSarcasmHello
BringásMaMa

MaMa
http://www.cyklom...ny-termin/ HmmTupHello
BringásMaMa

MaMa
Na, nincs holnap Vajka, asszem jön a B-terv...StressCsitár vagy Malomvölgy, esetleg Kemence..?Sarcasm Vagy csak vasárnap? Nemtom. A Hallgatag is hallgat...Hilarious

u.i. most olvasom az időjárást... lefújva minden!!!Bye
BringásMaMa

MaMa
Tanultam a múltkori túrából....Shock
Semmi hegy, semmi mászás,Finger oda mehetsz az Igorral...Hilarious Fiatalok vagytok, bírjátok a strapát...Stress
Van saját útvonalam, amibe nincs beleszólás.Nana Megyek Vajkára, LoLés viszem az agyoncsúfolt "Motorkámat",Frown aszfaltozni fogok, Tupmeg kompozni, Tupmeg nem utolsó sorban sörözni...a Sörgödörben, vagy a Hullámsírban, vagy mi van arrafelé, Sörivó, ha megjön a vihar...Tstorms
BringásMaMa

Barna
Már dolgozom a motoroson is Smile szerintem is fejlódni kell a korralSmile, mivel érzem, hogy korosodokSmile!!!

Barna
Mama, szombaton Jó meleg lesz, Smilevan útvonalad? Van új bringám, Smileaz igaz, hogy motor nélkuliSmile azért kipróbálnám mielótt átépítem utira.Smile Vagyis batrira megy ,de csak a váltojaSmile

MaMa
Na, felteszem a nagyfákat...Saycheese igaz, én csak képről láttam. Tup
További jó hegymászást, én maradok a bringázás mellett.Hello
img-20200606-wa0010.jpg img-20200606-wa0009.jpg img-20200606-wa0008.jpg img-20200606-wa0007.jpg img-20200606-wa0006.jpg img-20200606-wa0002.jpg img-20200606-wa0001.jpg img-20200606-wa0000.jpg

BringásMaMa

Barna
Igen, az a pacal nagyon szeretett volna kijönniSmile, de hősiesen tartottam magam, akkor se hisz megfizettük!!SmileSmileSmile Hülyeséget sokszor csinálok, most is az volt!!!
A túra nagyon jól sikerült, én még ilyen nagy kidőlt fákat nem láttam !! Dehogy az a
babeta így elhagyja magát??!!Smile 50 kilót emelgetni nem semmi! ... Fent a csúcson már
azt is elfelejtettük, hogy, hogy is kerültünk oda (a várromnál) mert a látvány pazar!!Smile
Gýmes várát már jól széttszedték az idő folyamán.....megérte a szenvedésSmile
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_6821.jpg img_6820.jpg stitare1.png stitre2.png stitre3.png

MaMa
Hááát, a mai napom nem éppen úgy alakult ahogy elterveztem.... ShockAngryStress
Szóval, az időjósok ismét rossz idővel fenyegettek vasárnapraTstorms, ezért hegyi vezetőnk javaslatára áttetük a csitári túrát, mára, azaz szombatra. SarcasmTalálkozás tízkor Csitáron,Clap aztán nekivágtuk magunkat a Csitár-i hegyeknek. TupDe, nem ám az előre eltervezett útvonalon,Nana nem, hanem a Garmin szerint...Shock Állítólag, az jobb útvonalat tud, mint az én gépem...Frown Hát igen, szép helyeken jártunk,Clap a sár sem okozott gondot, kanyarogtunk jobbra, balra,Tup ereszkedtünk le meg emelkedtünk fel,Tup és mit ad Isten, Gímesen kötöttünk ki, a vár alatti parkolóban.Stress Na, hegyi vezetőnk előállt egy jó ötlettel, hogy vegyünk részt egy hegymászós bringatúrán, fel a várhoz...ZipitBugs Hát én kiszálltam a csapatból, és irány vissza a parkoló restijéhez, ahol inkább a 12-es Krušó, Sörivóés a jó pacalleves társaságában vártam a hegymászók és favágók érkezését.Shock Ez kb. másfél óra múlva bekövetkezett...Angry Tényleg, Barnika, mi lett a pacallal? HmmVisszajött a felszínre....? HilariousSadAztán indulás vissza a szép erdei utakon az autóhoz.Clap Végül is klassz volt, mint ahogy azt alibis Gyula mondaná...Cupp
Ja, és még fogtam négy kullancsot, StressStupi szintén. StressBarnika te mennyinél tartasz..?Helpless
Remélem túravezetőnk kiélte vármászásos igényeit, Hilariouslegközelebb csak a komáromi várba vagyok hajlandó vele felmászni.Finger
Két dudás egy csárdában nem fér meg... Ma, az okos engedett, na meg az okos szenvedett...Shock De azért jó volt, viszont a közeljövőben nincs többé útvonalmódosítás. Nana
Magam tekerek, LoLés tudjátok, aki jön, aki nem én megyek...a saját fejem után!!!!Hello
dscn2533_stredn.jpg dscn2554_stredn.jpg dscn2551_stredn.jpg dscn2542_stredn.jpg dscn2541_stredn.jpg dscn2537_stredn.jpg dscn2536_stredn.jpg dscn2528_stredn.jpg dscn2527_stredn.jpg snmka_3.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2020. June 06. 22:54
BringásMaMa

MaMa
Lesz még valamikor szélmentes nap...?ShockAngry
A Stitárt is elfújja a szél???Helpless
BringásMaMa

MaMa
Akkor már most szólok, hogy továbbra is készülök a csitári hegyekbe...,LoL mivel a mára tervezett túra ismét elmaradt...Angry No, nem a tegnapi bősi pálinka miatt, Nananem, csak hát az égiek valahogy nem akarják, ezt a túrát.Rain Küldtek egy kis rossz időt.Tstorms A következő időpont vasárnap vagyis 7-e.Sarcasm

u.i. a "Medvés-ház" lezsírozva...TupClapHello
BringásMaMa

rudee
Aggyisten!

Mama köszi az invitálást,de ha máskor időben észreveszem,akkor szavadon foglak.
De legalább az vigasztal,hogy a Sunnyogó Hallgarag defektet kapott (már megint) SadClapZipitBlushing
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
Ugrás a fórumra: