Mai névnapos
Ma 2018. July 19. Thursday,
Emília napja van.
Holnap Illés napja lesz.

Nap kel: 05:16
Nap nyugszik: 20:31
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
Kareszmama - Komoly csapat.
levigepida - Első találkozás Karcsival,címeres mezt vis...
levigepida - Mártonka!a legnagyobb Tankós
levigepida - Ez már történelem!
levigepida - Marek,Rostin kapitánya!
levigepida - Tereza,még mielőtt felszívta az ipar...
levigepida - Első Rostin túra és verseny!
levigepida - Munka után,utolértem a csapatot!

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Kareszmama (26km)

Heti toplista:
1. ricsi (91km)
2. Kareszmama (78km)
3. szajcsi (32km)

Havi toplista:
1. Barna (439.7km)
2. Kareszmama (422km)
3. MaMa (276km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
229
218
225
230
233
255
224
P Szo V H K Sze
Cs

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 224 628
Tegnap: 255 681
2 napja: 233 687

Összes látogató: 328510

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Bár én lennék olyan "szegény" mint Sagan...AngryShockBye
BringásMaMa

szajcsi
Ahogy Joan MaMa Hilarious végigméri szegény Sagan-t, Shock és az máris 2 méter hátrányba került! LoL

MaMa
Nézzétek meg a videót, csak egy perc, azután böfögjetek...HilariousFingerTup
Joan MaMa, a koléganőm, mire képes!!!Tup

https://twitter.c...9324079106
BringásMaMa

MaMa
Látom, a új Boss(Nagykopasz) is jól töltötte a hétvégét...TupClap
De hol van Szonyika..?,he HmmHelplessCupp

Gratula Barnuska és Ervin, TupClapTupszámomra ez már csak egy szép emlék marad...Bye
MaMa csatolta az alábbi képeket:
img-20180714-wa0011_stredn.jpg img-20180714-wa0015_stredn.jpg img-20180714-wa0013_stredn.jpg img-20180714-wa0012_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
A tegnapi jól sikerült túra képekben. SaycheeseVolt ott sok régi ismerős,Cupp és voltak új arcok is.Clap Az "Ismerős arcok" nem volt, de volt egy kis arc Nagykérről, aki nagyban bringázott,Tup és ott volt a két Boss, aki "úszógimiban"halászott...HilariousShock Ja, és volt még esküvő is, menyasszony és vőlegény is. (nem ukrán és nem Rusava-i)Nana Kaja, pia, olimpia és angol vereség, majd este Magyarország lányai hozták az aranyat. LoL
Világbajnok Magyarország!ClapFlowerCupp
Szép volt a mai nap. Elfáradtam...SörösSörivóHello
p1060228_stredn.jpg p1060221_stredn.jpg p1060214_stredn.jpg p1060213_stredn.jpg p1060210_stredn.jpg p1060208_stredn.jpg p1060201_stredn.jpg p1060205_stredn.jpg p1060198_stredn.jpg screencapture_4.jpg

BringásMaMa

MaMa
A képet kinyomtatom, berámázom és felrakom a legénylakásom legelőkelőbb falára...Tup Nem tudsz felcseszni "szépfiú", sok igazság van benne. ClapVasárnap az esztergomi túrán sörből (Krušovice) nem volt hiánySörivó, nőtt a pocakStress, és így megemelkedett az áramfogyasztás is...Angry Imádkoztam, meg többször megálltam pisilniHilarious, hogy könnyítsek a súlyomon.Zipit A taktika, mint a Forma 1-ben bejött,Clap mikor megérkeztünk, kereken 1 km energiám maradt... FrownHa Barna nem sietett volna, még 5x megkerülhettük volna a Macsekot... HilariousJa, és még annyi, hogy a Kopasz Komárom előtt még terepezni akart...Shock
Most egy darabig halászlét nem kérek, Sadjöhet a "bryndzové galusky" Hilarious
A túra jó, volt, hosszú volt,Frown Barnus, most már tervezz magatoknak egy jó mászkálós túrát.Csúfol tipp- Pilis-Vadálló kövek...Hilarious
Én ismét remete leszek,Clap de még most szombaton az Alibi meghívására tekerek egy Alibiset...TupSörivóFlower

u.i. Szakállasapácai szépfiúnak üzenem,Nana hogy csak b.szogass, eljön még az én időm.Bugs Hiszen tudod,Nana Lúdas Matyi is háromszor fizette vissza...FingerFingerFinger

Amúgy Salgóvár és Somoskővára fantasztikus hely. TupA környék szintén.Clap Én voltam fent mind a két várnál, bringával...ClapHello
p1060171_stredn.jpg p1060182_stredn.jpg p1060183_stredn.jpg p1060185_stredn.jpg p1060188_stredn.jpg p1060191_stredn.jpg p1060193_stredn.jpg p1060194_stredn.jpg

BringásMaMa

rudee
Jé a Szajcsi !

Mi van nyugdíjas ? Te legalább megérted , élvezd minden pillanatát. Már sajnos én sem járok eleget a csapattal,amit sajnálok,de még a Rudee sem tud kétfelé szakadni,pedig valamikor azt hittem hogy tudok HmmHilarious
De azért mozgok eleget, keverem a kellemest a hasznossal ,bort a szódával, jeget a whiskyvel. Most pénteken Salgóbányára készülünk ,ahol éppen P. Mobil tábor lesz és ha már ott vagyunk, akkor gyalogtúrázunk vasárnapig a környéken. Látnivaló akármennyi GrinJee
Mama, sorry, de ezt a képet ide is felrakom,ezt nem lehet kihagyni ....GrinBringás

Hát akkor szép nyarat mindenkinek (tisztára megkomolyodtam baszki) Jee
rudee csatolta az alábbi képet:
36872564_1821498464632159_7746828770878685184_n.jpg

Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
A tegnapi, eseménydúsított, defektes, sörözős túra Hilariouspár fotóval.Saycheese Indulás egyeseknek Bősről,Clap ketteseknek Újfaluról.Sarcasm Érkezés a mocsi csárdába,LoL majd irány vissza Bősre, a Bakalář-ok közé Frédihez.Sörivó Jó harcsa halászlé nokedlivel, Fácán, Ábrahám, majd Bakalář.Sörös
Jó nap volt Barnus!TupHello

u.i. egy jó tanács. Fütyülj rá a méregdrága gumikra, vegyél a Lidlibe három ojróért defektmenteset...meg nyolc zacskó foltot..."kiszáradt" ragasztóval...Csúfol
p1060169_stredn.jpg p1060166_stredn.jpg p1060163_stredn.jpg p1060162_stredn.jpg 20180705_143446_stredn.jpg p1060164_stredn.jpg

BringásMaMa

szajcsi
Köszönöm a szavaidat MaMa és köszönöm a köszöntést! TupClap
Dióhéjban: Deviza hiteles lévén a munka volt a minden. Angry Háttérbe szorult a sport és sajnos a barátok is. Realsad Most már csak magammal, jó értelemben véve kell törődnöm. És ez a kerekezés valamint a régi társak akik talán egy idő után megbocsátják, hogy elmaradtam! Realsad Pussz mindenkinek...

MaMa
Szewasz nyugger Szajcsi barátom! FlowerElsősorban, habár kissé megkésve, (én még nem vagyok nyugger, kevesebb az időm...)Angry nagyon boldog szülinapot kívánok neked. FlowerClapCuppÖrülök, hogy ezentúl többször is felkeresed ezt az oldaltTup, és nem csak a faszbukot,Sad mint ahogy azt a régi keménymagosok csináljákStress. Persze, tisztelet a kivételnek, Tupazért talán ketten még vannak...,akik benéznek ideHelpless Bezzeg amíg aktívan szerveztük a túrákat, voltak ám telefonok,Shock "na, mi újság? tekerünk a hétvégén...Clap, vagy szia MaMa, megállok nálad, megyek arra és dumcsizunk...Sarcasm"
Na, Szajcsikám, ez már a múlté,Sad ahogy nyugger leszel, mint én a bringázásban, már nem kellesz a kutyának se...Hilarious Nincs érdeklődés, feledésbe merültek a közös akciók és élmények.Bye De ezt nem panaszként írom, élje mindenki a saját életét,LoL én is remete lettem.Sarcasm Vagyis magam ura vagyok, néha azért még felülök a kifigurázott BabettámraShock, és tekerek egy jót.Sisak Most is ezt tettem a múlt hétvégén.Tup És velem tartott egy pár régi jó barát.Cupp
Szóval Szajcsikám, nézd meg a képeket.Saycheese
Szép napot mindenkinek! Hello
vrtes-2_1.jpg vrtes_tra_1_stredn_1.jpg p1060161_stredn.jpg p1060157_stredn.jpg p1060152_stredn.jpg p1060150_stredn.jpg p1060145_stredn.jpg p1060137_stredn.jpg p1060139_stredn.jpg p1060124_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2018. July 04. 08:53
BringásMaMa

szajcsi
Üdv Mindenkinek! Hello Sörös

Szándékomban áll most már minél többször felnézni az oldalra...
A nyugger mindig ráér!
Music Bringás

levigepida
Boldog névnapot kívánok Kádek MaMa Laci-nakClap,ifj Kádek Stupel Lacika és Szitási Laci-nak!
ClapSörivóSörös
Levigepida

Kareszmama
Rude tesó nagyon boldogat.Clap
KareszMama.Kutya

MaMa
Az ekecsi szépfiúnak,Shock annak a "jóképű srácnak" Stressaki az ütközetben már régen eltűnt, mint Petőfi a ködben,Hilarious nagyon sok boldogságot,Flower sok-sok "szerelmet"Inlove1, jó egészséget és felálló tehetséget még ötven felett isTup, hogy az elvárásoknak megfelelően tudjon teljesíteni, Sadszóval Tesó, boldog születésnapot kívánok.FlowerCuppFlower

u.i. nincs véletlenül ekecs környékén egy felesleges DESMAN-MONTHY 2018-as változat, mondjuk 29" méretben..?Hmm
BringásMaMa

MaMa
Levike, nagyon boldog Levente napot kíván a MaMa Family!FlowerTupCupp
BringásMaMa

levigepida
Gratulálok az ifj mérnők úrnak!SmileClapKing
Levigepida

MaMa
Laci fiamra nagyon büszke vagyok.Clap Ma nehezebb meccset teljesített,mint a SPARTAN! Clap
Az államvizsgát sikeresen teljesítve mérnök lett.Cupp
Gratulálok Stupikám!!!FlowerTupLoL
img-20180615-wa0000.jpg img-20180615-wa0001.jpg img-20180615-wa0002.jpg

BringásMaMa

levigepida
MaMaLacinak külön gratula...hogy megtudott bírkozni Malomvölgyben,azzal a spártai hekke-lLoL...van étvágyamGrin..de még nekem is kemény feladat lett volna!Hilarious
Levigepida

levigepida
Gratulálok a Spártai hősöknek Dávid Szitási és Laci Kádek ifj!ClapTupKingKing
Levigepida

MaMa
A mai nap második nagy hőse, avagy a hekk és a "točený" Kozel... De hol is?

U.I. Barnuska, nagyon boldog Barnabás napot!!!FlowerCuppFlower
dscn1736_stredn.jpg dscn1739_stredn.jpg dscn1741_stredn.jpg dscn1745_stredn.jpg

BringásMaMa

Ugrás a fórumra: