Mai névnapos
Ma 2018. April 22. Sunday,
Csilla, Noémi napja van.
Holnap Béla napja lesz.

Nap kel: 05:50
Nap nyugszik: 19:42
Szülinaposaink
Ma ünneplik szülinapjukat:

asconauta
dexter

Boldog születésnapot kívánunk nekik!
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
Kareszmama - Komoly csapat.
levigepida - Első találkozás Karcsival,címeres mezt vis...
levigepida - Mártonka!a legnagyobb Tankós
levigepida - Ez már történelem!
levigepida - Marek,Rostin kapitánya!
levigepida - Tereza,még mielőtt felszívta az ipar...
levigepida - Első Rostin túra és verseny!
levigepida - Munka után,utolértem a csapatot!

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
1. Kareszmama (130km)
2. ricsi (54km)
3. MaMa (12km)

Havi toplista:
1. ricsi (335km)
2. Kareszmama (270km)
3. Barna (227km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
237
240
305
347
348
235
147
H K Sze Cs P Szo
V

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 147 296
Tegnap: 235 422
2 napja: 348 679

Összes látogató: 304964

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
levigepida
szevasztok Bikerock!
Vasárnapra valami tekerés?szabadnapos vagyok kihasználnámGrin...Rudee olcsón megúszta a névnapot!King
Ha nen jöttök tekerni...akkór lehet letekerem az új bringa útat:Etyek-Tarján..oda vissza!
de mennék terepre is...Barna találj ki valamit!Grin..de kertet nem ások!Hilarious
Levigepida

Kareszmama
Rude utólag is boldog névnapot kívánokFlower
KareszMama.Kutya

Barna
Mama,.... most, hogy említed, nekem is rémlik valami, hogy Roštínban ünnepelni szoktunk
...talán Rudolfot, Rudee-t, Rudit......lehet, hogy valami KIRÁLYT. "RUDEE" nem emlékszem tisztán SmileSmileSmile, de arra már joĺ emlékszem, hogy az összes megtakarított pénzemet összeszedtem / szemüvegben!!!!Smile, csak így tudtuk az ünnepelt számláját rendezni !!!SmileSmileSmile De még így is a bíróság lefoglalta a bringákat s mai napig sem rende
ződöt az eset! Már odáig fajult a helyzet, hogy már Jelínek körtét /folyékony állapotban/Smile sem kapnánk / ha netán /
megjelennénk Roštínban!Smile

De azért Isten éltessen sokáig RUDOLF barát, s néhanapján bringatárs SmileSmileSmile

MaMa
Szewasztok!Flower

Hasonlóan a többiekhez, már én sem látogatom olyan gyakran a vendégkönyvet (pedig faszbukos sem vagyok)Sad, ezért kimaradt egy tegnapi névnap.Stress
Rudolf - valahonnan ismerősnek tűnt Hmmezért gyorsan átlapoztam a mindenttudó füzetemet, ahol az archívban ezt találtamTup - Rudolf névnap ünneplése Roštínban...Sarcasm Hát ez már nagyon régen volt...Bye Nem tudok rájönni ki is ez a Rudolf ismerősöm,Helpless de ha van ilyen, akkor Tesó isten éltessen sokáig, erőben egészségben, felálló tehetségben.Cupp Mobilon nem hívlak, nincs pénzem kreditre,Bugs utam sincs Ekecs felé, és amint látom, te is kerülöd Komáromot.Finger
Még egyszer nagyon boldog névnapot.Flower
MaMa voltam, a remete...Hello

u.i villanybringa eladó, feltöltött aksival, jutányos áronHilariousBye
BringásMaMa

Barna
képek
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_9439.jpg img_9442.jpg img_9440.jpg img_9436.jpg img_9432.jpg img_9429.jpg img_9427.jpg img_9423.jpg img_9422.jpg img_9419.jpg

Barna
A tegnapi túra /pesti/ nagyon jól kezdődött.! A vonaton kiborult a bili !!! Vagyis valami szépen kicsordogált a kabinból! A szag leírhatatlan !!! A következő állomáson átszálltunk, és levegőt vettünk!!!
Levi barátunk széles mosollyal fogadott, majd elindultunk a városban egy kör megtételére , mely 52 km hosszúra sikerült. Közben azért sikerült pár látványosságal
bővíteni ismereteinket. Levi, köszi a jól szervezett túrát !!SmileSmileSmile
img_9414.jpg img_9413.jpg img_9412.jpg img_9410.jpg img_9405.jpg img_9404.jpg img_9401.jpg img_9399.jpg img_9398.jpg img_9397.jpg

rudee
Nagyon jó napot !Pfft

" Mélyen tisztelt Hallgatag barátom írta: Két hűséges társam feladta a tervezett útvonal folytatását /pedig mind a ketten jó bőrben vannak - sajnos nem kondiban!!! "

Ehhez szeretnék pár keresetlen szót hozzáfüzni:

Tudni kell,hogy Barnuska mindig a túra végén szeretne még egy valahová felmenni. Nos a múltkor is ketten összefagyva begurultunk Vinyére az autóhoz,mikor szólt,hogy ugorjunk be a kocsmába egy kávéra és megmelegedni. Legalább fél órát melegedtünk,amikor szól,hogy no megyünk még egy kört ? Ha akkor van nálam puska,esküszöm lelövöm,de legalább a térdeit átlőttem volna és aztán én kérdezem: no akkor megyünk még egy kört édes ? ShockHilarious

u.i.: használjátok ki hasznosan a jó időt Sunny

Long live...King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
levigepida
Össze tévesztettem a monterkát..a babettávalShock
Levigepida

Barna
LEVI, monterkát szerelésre vigyünk ?Smile Csak nem a " VILIERT" fogjuk szerelni???SmileSmileSmile

Barna
képek
img_9362.jpg img_9359.jpg img_9374.jpg img_9354.jpg img_9329.jpg img_9353.jpg img_9352.jpg img_9337.jpg img_9323.jpg img_9321.jpg

Barna
pár kép a túráról.
img_9320.jpg img_9307.jpg img_9299.jpg img_9261.jpg img_9255.jpg img_9243.jpg img_9229.jpg img_9222.jpg img_9218.jpg img_9216.jpg

Barna
A vasárnapi túráról egy kicsit. Sikeresen indult, mivel RUDI pénztárcáját könnyítettük
4300,0 ft-vel .Smile Az idő csodálatos, az útvonal 100% -ra átgondolva Smile , nem maradt más , felülni a bringára és irány a " Nagy kopasz hegy " . Volt benne minden, egy új útvonalon Biatorbágy felől, tekerés, mászás , tolás fel és le , gumik hűtése vízben és egy új sportág: kerítés mászás bringávalSmile Mindenkinek nagyon tetszettSmileSmileSmile Nagy kopasz - Remete barlang útvonalat megcsinálnám még egyszer oda-vissza Smile Történt egy kis baleset / RUDI / kiöntötte az " abálevemet " az " erőt " melynek hiányát fokozatosan kezdtem érezni úgy, hogy a Kis és nagy Hárs hegyre már csak négykézláb
másztunk fel SmileSmileSmile Két hűséges társam feladta a tervezett útvonal folytatását /pedig mind a ketten jó bőrben vannak SmileSmileSmile /sajnos nem kondiban!!!Smile Jó volt, kezdetnek, 6 órát mozgásban lenni !!!SmileSmileSmile Bízok a folytatásban!!Smile

levigepida
Sziasztok!
Úgy gondoltam és terveztem hogy egy városi aszfaltos túrát nyomjunkGrin..vannak újdonságok...bemutatnám..mit loptak elHilarious..de még is megépült...
Találka...Déli-ben...9.36...úti bringával..monterkával...obcanski legyen nálatok!LoL
Levigepida

levigepida
Sziasztok Bikerock!
Mivel a választások lejártak,április 15...VASÁRNAPGrin..MaMa tudja hogy én megjelenek SZOMBATONGrin
tervezünk egy tekerést Buda-Pest-n...ahogy akarjátok trekking vagy Monti!Helpless
Írjatok milyen legyen..há demokrácia vanGrin
Levigepida

MaMa
Én éjjel jöttem haza BP-ről ahol találkám volt egy gróffal,Clap(nem a bősivel...Nana) hanem Luxemburg grófjával az Operettben.LoL Nagy megtiszteltetés volt számomra, hogy Kerényi Miklóssal együtt pisilhettem a klotyón...SadNa, mindegy.Stress
Sok boldogságot a túráhozTup, ez számomra már más kategória.Helpless Most én is megyek kerekezni, téliről nyárira.Hello
BringásMaMa

Barna
A holnapi terv, ha netán vakit érdekelne:SmileSmileSmile

8,05 vonatállomás Komárom , irány Biatorbágy - bringával - Nagy kopasz hegy - Remete barlang - Nagy hárs - hegy ... Kis - Hárs -hegy....- jános hegy.... - Norma fa - Budapest déli pályaudvar....ez a terv.... ha netán Ipolyságon landolunk??? SmileSmileSmile...nem vállalok felelősséget !!!SmileSmileSmile

levigepida
benne vagyok!Smile
Levigepida

Barna
LEVI ápr. 15-én " VILMA " megmászását tervezi. Ervin is jönne. A túrán egy új bringa

" Vilier" bemutatását is tervezzük!!! Ki is lehet próbálni a " VILMÁN "

Barna
A mai túrához: olyan ritka a levegő bakony- ban, hogy 1 km megtétele után oxigén palackokat kellet kérnünk az erdészlakban / aki nem hiszi, járjon utánna / SmileSmileSmile

Barna
Dobogókő Ervinnel, Rudival
img_8847.jpg img_8849.jpg img_8853.jpg img_8856.jpg img_8862.jpg img_8863.jpg img_8867.jpg img_8871.jpg

Ugrás a fórumra: