Mai névnapos
Ma 2018. September 22. Saturday,
Móric napja van.
Holnap Tekla napja lesz.

Nap kel: 06:38
Nap nyugszik: 18:42
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
Kareszmama - Komoly csapat.
levigepida - Első találkozás Karcsival,címeres mezt vis...
levigepida - Mártonka!a legnagyobb Tankós
levigepida - Ez már történelem!
levigepida - Marek,Rostin kapitánya!
levigepida - Tereza,még mielőtt felszívta az ipar...
levigepida - Első Rostin túra és verseny!
levigepida - Munka után,utolértem a csapatot!

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Kareszmama (26km)

Heti toplista:
1. Barna (164km)
2. Kareszmama (130km)
3. szajcsi (76km)

Havi toplista:
1. ricsi (578km)
2. Kareszmama (412km)
3. Barna (269km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
218
230
202
196
162
242
34
V H K Sze Cs
Szo

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 34 43
Tegnap: 242 1418
2 napja: 162 493

Összes látogató: 342682

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
Kareszmama
Rude a 12-14 tudod hogy az már nem aktuális aszem hogy azt már megbeszéltük.
KareszMama.Kutya

rudee
Adjonisten!

Mama, az éberhardi életművész-borásztanonc-pantominművész-majdnem biciklis hajkorona nélküli fiatalemberrel már beszéltünk róla. Egyenlőre két dátum van: okt.5-7 illetve 12-14.

A viszonlátás ...King
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Szádelő-i nyiladékSaycheese

u.i. az ekecsi szépfiúnak igaza vanTup- talán tényleg összejöhetnénk, például egy "férfias" Raposka fürdésre, mondjuk októberben...Hello

Na, a képek nem töltődnek fel, a lényeg az, hogy jártam ott...Hilarious
Szerkesztette: MaMa - 2018. September 13. 08:04
BringásMaMa

levigepida
MaMa Family Team!...nagyon felvagytok tehnikázvaTup..ez már 21 centuryClap akkór a Budapesti lankás dombokon is lehet tekerni...holnap!
Levigepida

rudee
Jó napot kívánok !

Ôrülök,hogy megismert fiatalember.ClapPfft Kár a kimaradt szelfiért,de csak elôrontottuk volna...Shock Szépen lassan ledobunk 10 kilót (ezen fáradozunk mindnyájan már jó ideje - már a Hallagatg is lassan csatlakozhat hozzánk )GrinHilarious

Remélem , hamarosan tényleg összejön már valami közös és itt nem Swinger partyra gondolok...Hmm

LOng live...King

MaMa
KöszönömFlower a tegnapi "ismeretlennek" a Holtvág melleti Madaras sörözőben a két sört.Sörivó Talán négyszer is eltekertem mellette, és azon törtem az agyam,Hmm hogy honnan ismerem..Helpless Na, erre a mai napig nem jöttem rá, viszont a jóképű csajt,Blushing akivel slattyogot, ismerem.Cupp Hát a jóképűséget az "ismeretlen"ürgéről nem mondhatnám el,Shock ezért nem is szelfiztünk közösen... StressNem egy fotogén alak,Nana viszont"illedelmes..."Clap Minden találkozáskor kedvesen Jónapotozott,Tup majd a negyedik szembejövéskor kimondta a bűvös szót. LoL"SÖR?"Clap Én meg mentem...SörösSörivóSzóval köszönöm.Flower

u.i Az új "MaMa-Family" csapat kész a terepes és az utonálló bevetésekre...SarcasmHello
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20180830_184717_stredn.jpg 20180905_175353_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Velencei hétközbeSaycheese, vagyis felkeltünk...Tup
20180829_121427_stredn.jpg dscn2157_stredn.jpg dscn2167_stredn.jpg dscn2161_stredn.jpg dscn2175_stredn.jpg dscn2197_stredn.jpg dscn2203_stredn.jpg dscn2233_stredn.jpg velence_stredn.jpg dscn2156_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2018. August 29. 22:14
BringásMaMa

MaMa
Balatoni hétvégeSaycheeseHello
dscn2109_stredn.jpg dscn2117_stredn.jpg dscn2119_stredn.jpg dscn2121_stredn.jpg dscn2125_stredn.jpg dscn2129_stredn.jpg dscn2148_stredn.jpg dscn2149_stredn.jpg dscn2151_stredn.jpg balaton_2.jpg

BringásMaMa

levigepida
MaMa szép helyeken jártatok:Turul...Tatai tó...családClap..és új verdád van?Cool
Levigepida

MaMa
Felismeri valaki a helyszín(eke)t?HelplessHello
dscn1990_stredn.jpg dscn1982_stredn.jpg dscn1976_stredn.jpg dscn1974_stredn.jpg 20180813_182604_stredn.jpg 20180813_172258_stredn.jpg

BringásMaMa

MaMa
Ja, és Katit bevontam a terepbringázás rejtelmeibe!!!ClapCuppTupMinden elismerésem az ővé, hogy teljesítette velem ezt a távot.Cupp

Pár kép, az igazi retro Nagybörzsönyből, ahol gondolatban és lélekben visszatérünk a múltba!Saycheese
Szerkesztette: MaMa - 2018. August 05. 21:15
BringásMaMa

MaMa
Nagybörzsöny-Királyrét-Nagy Hideg-hegy-Nagybörzsönyi körút.ClapTupClap
Sajnos a régen jól bringázható ösvényeket sok helyen elmosta az eső...Stress
Szerkesztette: MaMa - 2018. August 05. 20:42
BringásMaMa

MaMa
A múlt hétvége képekbenSaycheeseHello
BringásMaMa

MaMa
Bár én lennék olyan "szegény" mint Sagan...AngryShockBye
BringásMaMa

szajcsi
Ahogy Joan MaMa Hilarious végigméri szegény Sagan-t, Shock és az máris 2 méter hátrányba került! LoL

MaMa
Nézzétek meg a videót, csak egy perc, azután böfögjetek...HilariousFingerTup
Joan MaMa, a koléganőm, mire képes!!!Tup

https://twitter.c...9324079106
BringásMaMa

MaMa
Látom, a új Boss(Nagykopasz) is jól töltötte a hétvégét...TupClap
De hol van Szonyika..?,he HmmHelplessCupp

Gratula Barnuska és Ervin, TupClapTupszámomra ez már csak egy szép emlék marad...Bye
BringásMaMa

MaMa
A tegnapi jól sikerült túra képekben. SaycheeseVolt ott sok régi ismerős,Cupp és voltak új arcok is.Clap Az "Ismerős arcok" nem volt, de volt egy kis arc Nagykérről, aki nagyban bringázott,Tup és ott volt a két Boss, aki "úszógimiban"halászott...HilariousShock Ja, és volt még esküvő is, menyasszony és vőlegény is. (nem ukrán és nem Rusava-i)Nana Kaja, pia, olimpia és angol vereség, majd este Magyarország lányai hozták az aranyat. LoL
Világbajnok Magyarország!ClapFlowerCupp
Szép volt a mai nap. Elfáradtam...SörösSörivóHello
BringásMaMa

MaMa
A képet kinyomtatom, berámázom és felrakom a legénylakásom legelőkelőbb falára...Tup Nem tudsz felcseszni "szépfiú", sok igazság van benne. ClapVasárnap az esztergomi túrán sörből (Krušovice) nem volt hiánySörivó, nőtt a pocakStress, és így megemelkedett az áramfogyasztás is...Angry Imádkoztam, meg többször megálltam pisilniHilarious, hogy könnyítsek a súlyomon.Zipit A taktika, mint a Forma 1-ben bejött,Clap mikor megérkeztünk, kereken 1 km energiám maradt... FrownHa Barna nem sietett volna, még 5x megkerülhettük volna a Macsekot... HilariousJa, és még annyi, hogy a Kopasz Komárom előtt még terepezni akart...Shock
Most egy darabig halászlét nem kérek, Sadjöhet a "bryndzové galusky" Hilarious
A túra jó, volt, hosszú volt,Frown Barnus, most már tervezz magatoknak egy jó mászkálós túrát.Csúfol tipp- Pilis-Vadálló kövek...Hilarious
Én ismét remete leszek,Clap de még most szombaton az Alibi meghívására tekerek egy Alibiset...TupSörivóFlower

u.i. Szakállasapácai szépfiúnak üzenem,Nana hogy csak b.szogass, eljön még az én időm.Bugs Hiszen tudod,Nana Lúdas Matyi is háromszor fizette vissza...FingerFingerFinger

Amúgy Salgóvár és Somoskővára fantasztikus hely. TupA környék szintén.Clap Én voltam fent mind a két várnál, bringával...ClapHello
BringásMaMa

rudee
Jé a Szajcsi !

Mi van nyugdíjas ? Te legalább megérted , élvezd minden pillanatát. Már sajnos én sem járok eleget a csapattal,amit sajnálok,de még a Rudee sem tud kétfelé szakadni,pedig valamikor azt hittem hogy tudok HmmHilarious
De azért mozgok eleget, keverem a kellemest a hasznossal ,bort a szódával, jeget a whiskyvel. Most pénteken Salgóbányára készülünk ,ahol éppen P. Mobil tábor lesz és ha már ott vagyunk, akkor gyalogtúrázunk vasárnapig a környéken. Látnivaló akármennyi GrinJee
Mama, sorry, de ezt a képet ide is felrakom,ezt nem lehet kihagyni ....GrinBringás

Hát akkor szép nyarat mindenkinek (tisztára megkomolyodtam baszki) Jee

Ugrás a fórumra: