Mai névnapos
Ma 2019. May 26. Sunday,
Fülöp, Ervin napja van.
Holnap Hella napja lesz.

Nap kel: 05:04
Nap nyugszik: 20:25
A nap vicce
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen?

Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Legújabb fénykép hozzászólások
MaMa - Várgesztes-i vár
MaMa - Várgesztes-i mászófal
MaMa - Terep-út a kilátóhoz
MaMa - Kilátás a kilátóból
MaMa - Somló-hegyi kilátó
MaMa - Vértessomló-i horgásztó
MaMa - Mátyás forrás
MaMa - Az Ördög szószék

A legutóbbi hozzászólások megtekintése bővebben

kiloMÉTER [béta]
Ma tekertek:
Ma még nem tekert senki

Tegnap tekertek:
Tegnap nem tekert senki

Heti toplista:
1. ricsi (54km)
2. Barna (22km)

Havi toplista:
1. ricsi (328km)
2. Barna (195km)
3. MaMa (36km)

Tartozz Te is a legjobbak közé!
Statisztika
Az utolsó hét látogatói:
119
225
227
255
161
167
62
H K Sze Cs P Szo
V

Látogató
Oldalletötlés
Ma: 62 440
Tegnap: 167 1148
2 napja: 161 1086

Összes látogató: 392813

A statisztika 2013.1.9-én indult.

Partnereink
Időjárás előrejelzés
Vendégkönyv
MaMa
Fülek-Somoskő-Ajnácskő-Salgó vár-Karancs-HollókőClapSaycheese
MaMa csatolta az alábbi képeket:
20190516_171152_stredn_1.jpg dscn1217_stredn_1.jpg dscn1306_stredn_1.jpg dscn1250_stredn.jpg dscn1170_stredn.jpg dscn1256_stredn.jpg dscn1408_stredn.jpg 20190517_180752_stredn.jpg 20190518_203836_stredn.jpg 20190518_140327_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2019. May 20. 22:18
BringásMaMa

MaMa
Fülek-Somoskő-Ajnácskő-Salgó vár-Karancs-HollókőClapTupSarcasm
A hétvége képekbenSaycheese, bringa nélkül, bakancsban...TupTúrázás, sörözés, pihenés és véletlen találkozás a régi ismerősökkel.Cupp
20190518_180550_stredn.jpg dscn1432_stredn.jpg 20190517_121541_stredn_1.jpg 20190517_123326_stredn_1.jpg 20190517_143658_stredn.jpg 20190517_180016_stredn_1.jpg 20190518_170525_stredn.jpg 20190517_111817_stredn.jpg 20190519_122025_stredn.jpg dscn1324_stredn.jpg

Szerkesztette: MaMa - 2019. May 20. 21:55
BringásMaMa

MaMa
Még egy pici hoki. Idézek.Sad

Dvadsa»osemročný hráč povedal pre média: "Tréner Craig Ramsay bol nervózny, ľe nehráme to, čo od náą poľaduje. Ale sme Európania, Slováci. Hrali sme to, čo sme chceli my. Vyzeralo to inak, ako si to predstavoval on, ale poteąili sme divákov."

Na, slováci, most lehet fütyülni...FingerSadCsúfol

Én meg röhögök, mert már megvan a "retúrjegy"...Hilarious
BringásMaMa

MaMa
Martin Fehérváry - hokista hátvéd véleménye:

Kaľdý sa so vzniknutou situáciou vyrovnával inak, no pomyselnú čiaru v správaní poriadne prekročilo mnoho divákov priamo na tribúnach Steel arény. Po rozhodujúcom zásahu Kanaďanov z hokejky Marka Stona na µadovú plochu hádzali rôzne predmety a počas ątátnej hymny Kanady na počes» ví»azstva hromadne pískali. "Nepáčilo sa mi, ako to zobrali diváci. Kaľdý cítil krivdu, ale nemôľeme sa správa» ako opice a hádza» na µad fµaąe a iné predmety," vyjadril sa jasne obranca slovenského výberu Martin Fehérváry. S jeho slovami nemoľno nesúhlasi». "Kanada zví»azila a musíme to tak bra». Toto sa nerobí. Musíme to prija» so vztýčenou hlavou," doplnil.

Szavaival teljes mértékben egyetértek.Clap Megmondom őszintén nagyon kiborultam, ennyi sok hülye paraszt viselkedésén.SadAz IQ hol maradt..? A salaą-on?Finger
BringásMaMa

MaMa
Kanada-Szlovákia 6:5Clap

A hokimeccs nagyon jó volt,Tup mind a két csapat beleadott apait-anyait, szóval mindent.Clap Ezért szerintem, mind a ketten megérdemelték volna a győzelmet. TupMivel ez nem lehet, ezért a szerencsésebb győzött.Helpless Eddig minden OK.Tup
A szlovák közönség megmuttatta a butaságát.Sad Fütyülni azért, mert az ellenfél támad és jól játszik, ez nem szép dolog.Sad De fütyülni a más nemzet himnusza alatt, na ez már primitív dolog.SadFingerSad Nem is foglalkozok vele többet.Shock Remélem a világnak meg lesz erről a véleménye. Angry
NO COMMENTBye
BringásMaMa

MaMa
Még jó, hogy az én túráimon én dirigálok.Nana Habár a Hallgatag próbálkozik erősen, mindig a rossz útra akar téríteni.Sad Ez meg van indulva a mászásért.Shock De hogy egálban legyünk, legközelebb teszünk a kombájnra egy húszkilós cementes zsákotTup, (csak azért, hogy azonos súlyú legyen a bringa)Hilarious meg a hátizsákba egy szintén húsz kilós cementes zsákotTup(csak azért, hogy a mi testsúlyunk is egálban legyen) Hilariousaztán jöhet a mászás.Sarcasm Tutira mindent bevállalok.Angry
Karcsi, legközelebb gyere velem egy jó körre,Tup a Hallgatagot meg leszavazzuk.Finger Kulloghat mögöttünk...Csúfol
A túrára adtam egy tecciket...ClapTupClap
BringásMaMa

Barna
képek 2:
Barna csatolta az alábbi képeket:
img_5580.jpg img_5575.jpg img_5577.jpg img_5572.jpg img_5568.jpg img_5565.jpg img_5561.jpg img_5560.jpg img_5556.jpg img_5553.jpg

Barna
képek:
img_5548.jpg img_5541.jpg img_5532.jpg img_5524.jpg img_5522.jpg img_5515.jpg img_5518.jpg img_5513.jpg img_5511.jpg img_5510.jpg

Barna
KareszMama kérésében könnyű, sík, aszfaltos , szélárnyék, sár nélküli terep szerepelt a Börzsönyben!SmileSmileSmile A Komppal sikerült tükörsima Dunán átsiklani, így hát kérésének
98% -kát teljesítettem !!SmileSmileSmile A többi 2 %- kot is betartottam , mivel javaslatomra velünk voltak a bringák , melyekre nyugdtan tudtunk támaszkodni fel s le való mászásnál!SmileSmileSmileHa lett volna velünk nagynyomású vízsugár, akkor még a bringákat is
le tudtuk volna mosni útközben, mivel nem volt , így új útvonalat kerestem!
Kilátás a Juliánus toronyból Dunára lenyűgöző, a Zammenhof-kilátó is csak volt, a törökmezöi zoo-ben pedig Surikata állatkákat nézhettünk , a kutató aknákba csak benéztünk, nem nagyon lehetett....Biber várat majdnem megnéztük Smile
Így is jót tekertünk !SmileSmile
julian1.png julian2.png julian3.png

Barna
Képek:2
img_5465.jpg img_5461.jpg img_5481.jpg img_5505.jpg img_5421.jpg img_5420.jpg img_5418.jpg img_5447.jpg img_5444.jpg img_5433.jpg

Barna
képek:
img_5407.jpg img_5392.jpg img_5389.jpg img_5449.jpg img_5446.jpg img_5442.jpg img_5427.jpg img_5453.jpg img_5456.jpg img_5474.jpg

Szerkesztette: Barna - 2019. May 09. 22:01

Barna
Reggel az indulásnál MaMa fura dolgokat rakott az autóba-(ra Smile Mikor leparkoltunk
Tardoson A Kemencés étteremnél s MaMa kirakodott a motorka alá , nevetés fogott
el mert nem tudtam eldönteni, hogy most mit fogunk csinálni ?Smile
1- Leszereljük a motrot a karórol (motorkázunk)
2- Megyünk bringázni
3- A szék láttán gondoltam előveszi horgászbotját s halászni fogunk...a parkolóban???Smile

A kép láttán mire gondolnátok???Smile

Bejött a 2-es pont !!! s nem bántuk meg ! A látvány élőben lenyűgöző !SmileSmile
Kicsit mászni kell, de megéri!
tzk1.png bez_nzvutzk2.png tzk3.png

MaMa
A mai szabadnapot kihasználvaSarcasm egy motoros találkozón vettem részt Tardoson (lásd foto)Hilarious, ahová egy jóbarátom is elkisért.Flower Igaz, hogy ő kombájnon jött.Sad Mivel ma Magyarország még nem szabadult fel,Nana ezért a Malom-völgy is üresen tátongott. HelplessSe halsütő, se túrázó, se gombázó turista.Hmm Volt viszont kis vaddisznó,Shock (ez most komolyan az volt..) koca nélkül, Stresslegalábbis mi nem láttuk.Frown Láttuk viszont a Tűzköves barlangot,Clap majd felfedeztük a Jura zsomboly-t, amely mellett oly sokszor elhaladtunk, de csak ma láttuk először.Tup Már ezért megérte elmenni.Clap Innen irány Pusztamarót, majd vissza fel a TV toronyhoz és a kilátóhoz.Tup Ez semmit se változott, ugyanolyan ramaty, mint régen volt.Sad Innen irány a tardosi márványbánya, ahová mint már oly sokszor, megint kerestük az utat.Helpless Innen leereszkedtünk Tardosra, majd megcéloztuk a Szél-hegyet, Sarcasmde ez nem talált, így tehát visszatértünk a "Mounika" halsütödéjéhez ahol márt várt ránk a sült hekk.Clap A túrát a komáromi Keltíkben (Tankos) fejeztük be.SörösSörivó
Hát ennyi volt a mai nap, nekem nagyon tetszett.Hello
1.jpg 32.jpg 22.jpg 29.jpg 62.jpg 68.jpg 71.jpg 83_1.jpg 79_1.jpg 67.jpg

BringásMaMa

MaMa
Hát, mára terveztem a Szent-György túrát...Angry, legalábbis a múltheti jó időben elgondolkodtam rajta.Hmm Mivel nem éppen bringázni való idő volt maRainShock, ezért úgy döntöttem, hogy felugrom Bunčra és KamínkáraSarcasm. Persze csak képzeletben, és négy évvel visszamenőleg.Helpless Hát volt ott minden, házipáleszTup, sörSörös, hóesésSnow, jó időCloudy, túra, róka(nem cseppfolyós...Nana,vagy kitudja..?Sad)Hilarious, meg egy akkor aktív társaságClap.Hogy is hívták..?HmmMaMások, vagy mi...Helpless, név szerint meg *Rudikirály, Hallgatag, KareszMaMa, Levigepida, MaMa meg a Rolleros, aki épp akkor nemtom hol vót...Tup Szóval jó volt visszanézni a képeket, ezért néhányat felraktam a galériába a 2015-ös évbe.Saycheese
Asszem nemsokára ismét felugrok Bunčra,Sarcasm mondjuk úgy júniusban, egy hosszú hétvégére...Hello

u.i. Barnika, engem az a bősi kanálistúra is érdekel.Tup Vaddisznó mangalicával már van tapasztalatom...Hilarious
BringásMaMa

Barna
Az időjárás valahogy nem hagyott nyugodni. Vasárnap reggel még elég volt az ablakon
át megtekinteni, hogy mégis mi van odaát, mármint az ablakon kívül /még a kutyámat sem hajtanám ki /ha volna/Smilenyugtáztam magamban...ma reggel ugyanaz a kép fogadott /mondom ez nem lehet igaz!/..átléptem a küszöböt....s lám elviselhető......mármint az idő .Nyeregbe szálltam s bejártam a bősi dunai szigetet, terepen bent az erdőkben....emberrel nem, viszont egy hatalmas csordával találkoztam.
Érdekesen nagyok votak / jól megnőttek/..gondoltam magamban! Disznótúrás is volt bőven,.....na jobb lesz hazamenni SadSadSad Így is lett 36,5km .
duna3.png bez_nzvduna2.png duna3_1.png dduna1.png

Szerkesztette: Barna - 2019. May 01. 21:53

MaMa
Hát.., régen voltam már ilyen nehéz helyzetben, mint ma reggel. HmmNem tudtam dönteni, menjek, vagy ne menjek, a mai közös túrára.Helpless Aztán az erős szél miatt nem mentem.Frown Pedig, jó lett volna egy jó tekerés a régi ismerősökkel, de jó időben, nem ilyen erős szélben.Stress Ezért maradt a B verzió, vagyi szélpróba a Dunaparton.Shock Hat kilométer után viszont feladtam.Sad Nyert a szél.Angry Pár érdekes dolgot azért felfedeztem az újfalusi túrán.Sarcasm
Ismertetem veletek.Hello

1.Az újfalusi "Titanic" házClap
2.A komáromi "ferde torony"Sad
3.Az újfalusi erődStress
4.Talán az új bringa út..?HmmLoLSarcasm
5.Az eltűnt erdő, háttérben a Macsekkal...Tup
6.Fagyökér a Mátyás király-korból...Hilarious
dscn1044_stredn.jpg dscn1043_stredn.jpg dscn1041_stredn.jpg dscn1039_stredn.jpg dscn1036_stredn.jpg dscn1037_stredn.jpg

BringásMaMa

Barna
Megköszönném kedves ismeretlen ismerősömnek méltányosságát, mármint hogy
töröljem, de mielőtt elvégezném, szeretném megkérni, hogy a " Revízné správy "
című műveit adja le a portán számla nélkül , mert hát egy törölt fazonnak kinek még IČO: 00000- ja sincs nehéz lesz fizetni !!! ...Nincs is kedvem !!SmileSmileSmile "Vigyázat a kutya harap". a portánál!SmileSmileSmile

MaMa
Fejlődik a világ,Sarcasm Notre Dame után az Egri várat is felújítsák...Clap Már modern Toi-Toi is van,Nananem is egy, három.Hilarious Na meg épül a jobb szárny vagyis a Bolyki bástya.Stress Szóval a vár jelenleg lezárás alatt.Angry A repülők zuhannak,Shock s lassan a Teve szikla is elkopik...Angry
Na szép napot nektek.Hello
dscn1013_stredn.jpg dscn1014_stredn.jpg dscn1016_stredn.jpg dscn1018_stredn.jpg dscn1019_stredn.jpg dscn1022_stredn.jpg dscn1023_stredn.jpg dscn1025_stredn.jpg dscn1032_stredn.jpg dscn1035_stredn.jpg

BringásMaMa

rudee
Jó nagyot !

Hát látom itt zajlanak az események. Stupi is előbújt és bringára pattant - nem is akárhol !
Hát akkor gratulálok.
Mi van a tel. számokkal ? Bekavart az Orange ? Tudodo, mit Hallgatag, nekem ne csak a számomat felejtsd el,hanem engem is ! ShockHilariousHilariousKing

Köszönöm a névnapi jókívánságot. Roątín bizony szép emlék,az egyik legszebb.

Viszont a névnapppal kapcsolatban elmondanám,hogy tegnap hív Csilla lányom:"Apa , boldog névnapot! " Mondom neki: "Csilla , hát az már volt! " Mire ő: Apa, hát az én névnapom !

Bizony ilyen feledékeny vagyok PfftShockAmen

Long live....King

u.i.: Azt mondja Retro rádió,hogy " Ma futni fognak a záporok! Hogy mik vannak ?
Rudeekirály alias Leples bitang

http://www.youtube.com/watch?v=G6zN-XlOX98
MaMa
Egy kis nosztalgiaFlower
Hány éven keresztül ünnepeltük a Rudolf névnapotHmm, hol is?Helpless Ja, má megvan. LoLRoątínban, Kamínkán.Tup Hát szép idők voltak, Clapigaz,Angry be nem rúgtunk,Nana csak egy kicsit ittunk,Sörös azt is lejárt dátummal, fosató sört,Sad na meg ünnepeltünk egy Rudolf nevezetű egyént.Flower Ezért mindenkit arra kérek, akinek van van egy Rudolf nevű ismerőse,Flower az ne felejtse el felköszönteni.Tup
Nekem egy régi ismerősöm azért akad,Hmm az ekecsi szépfiú.Csúfol Hát akkor Tesó, boldog névnapot kívánok.FlowerFlowerFlower

u.i. Barnika, az én számom törölheted...HilariousCsúfolHilarious
img_4663.jpg img_4744.jpg img_4755.jpg

BringásMaMa

Ugrás a fórumra: